[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Wyzwanie: przygotuj swój dom na jesień!

Jak zaaranżować swoje wnętrza na jesień?

Chociaż tutoriale straszą skomplikowanymi przepisami na jedyne słuszne jesienne dekoracje - my znamy o wiele prostsze i przyjemniejsze sposoby na zaproszenie aromatycznej jesieni do Twoich wnętrz.

Jakie?

Niech jesień zawita na ścianach!

fototapeta

Motyw spadających liści, gorących napojów - tak typowych dla tej pory roku oraz niezwykłych widoków osnutych mgłą. Symbole jesieni łatwo mogą pojawić się na Twojej ścianie za pomocą naszych fototapet. Zadbaj o niezwykłą atmosferę swojej sypialni, której kojące kolory sprawią, że stanie się ona istną oazą spokoju i odpoczynku.

Fototapety to szybki sposób na spektakularną odmianę Twoich wnętrz.

Jesień malowana na ścianach- szablony malarskie

A może chciałbyś zamienić się w prawdziwego artystę i za pomocą farb namalować jesień na swojej ścianie? Nic prostszego! Możesz to zrobić nawet bez większych plastycznych zdolności dzięki naszym malarskim szablonom. Wystarczy, że znajdziesz wymarzony dla siebie wzór, a potem przeniesiesz go na ścianę za pomocą pędzla oraz farby.

Do wyboru oferujemy wiele wzorów, które sprawdzą się zarówno w salonie, kuchni, sypialni jak i w dziecięcym pokoju.

fototapeta

Jesienne świeczniki, girlandy, wieńce

Diabeł tkwi w szczegółach. Pyszne drobnostki, którymi udekorujesz swój jesienny dom stworzą niepowtarzalny klimat, które sprawi, że długie wieczory okażą się najprzyjemniejszymi oraz najbardziej przytulnymi w roku. Jesienne świeczniki stworzone z wydrążonych dyń, girlandy ze złoconych, zasuszonych liści oraz jarzębinowe dekoracje.

Obrazy w ciepłych odcieniach natury

To najprostszy, ale tak samo efektywny jak pozostałe sposób na ozdobienie Twoich wnętrz. W ofercie wielu sklepów z pewnością znajdziesz płótna z motywami liści, kasztanów czy też parującej aromatycznej kawy, która z pewnością doskonale wpasuje się w klimat jesiennych dni.

Zwróć uwagę na kilka naszych propozycji:

W zależności od potrzeb możesz wybrać obraz na tradycyjnym płótnie Canvas, podkładzie pcv bądź na nowoczesnym dibondzie.

Udostępnij wpis:   
Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie