Aktualności

Pomysł na ścianę? Jaką dekorację wybrać?

jaką dekorację wybrać na ścianę

Choć przez ostatnie lata to minimalizm święci triumfy w dekoracji wnętrz, coraz częściej powracamy do inspirowania się kolorami w urządzaniu swoich mieszkań. Nudne, białe ściany oraz jałowe dodatki powoli odchodzą w niepamięć, a w naszych wnętrzach ponownie zaczynają królować intensywne, żywe barwy.

zobacz więcej

Jak optycznie powiększyć wnętrze?

jak optycznie powiększyć pomieszczenie

Przeszkadza Ci brak wystarczającej ilości przestrzeni w Twoim mieszkaniu? Masz wrażenie, że przytłacza Cię zbyt mała ilość miejsca i chcesz optycznie powiększyć swoje wnętrze? Istnieje kilka prostych sposobów, które mogą Ci w tym pomóc. Najprostszą a zarazem najszybszą metodą może okazać się wybór odpowiedniej fototapety, która dzięki swoim właściwościom pozwoli Ci optycznie manipulować rozmiarem pomieszczenia. Sprawdź jak łatwo i niewielkim kosztem możesz odmienić swoje mieszkanie!

zobacz więcej

Siła koloru

siła i psychologia koloru

Czy kolory mogą oddziaływać na nasze samopoczucie psychiczne oraz fizyczne? Oczywiście, że tak! Znaczenie kolorystyki szczególnie ważną rolę odgrywa w pomieszczeniach w których spędzamy znaczną część naszego czasu. Skoro kolory tak znacząco mogą wpływać na nasze samopoczucie, ważnym jest aby dobierać je zgodnie z naszymi potrzebami i upodobaniami.

zobacz więcej
2009-2017 Wally © KQS.store