[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Style aranżacji wnętrz

Mieszkanie w paryskim stylu

Mieszkanie w paryskim stylu

Jaki jest francuski styl? Nieprzewidywalny i zupełnie odmienny - zależny od miasta, jego klimatu, zwyczajów mieszkańców oraz jego historii. Zupełnie inaczej prezentują się wnętrza mieszkańców słonecznej Nicei, pachnącej lawendą Prowansji, a zupełnie inną stylistykę przedstawia szykowny styl paryski. I to właśnie do stylu paryskiego nawiążemy w dzisiejszym artykule.

czytaj więcej ...

Lagom konta Hygge

Lagom konta Hygge

Można pomyśleć, że w temacie dekorowania oraz aranżowania wnętrz świat architektury powiedział już praktycznie wszystko. Mamy minimalizm, maksymalizm, eklektyzm oraz wiele innych stylistyk, które nawiązują do przeszłości, przyszłości oraz aktualnych trendów. Tak trudno znaleźć jest coś świeżego i nowego. A jednak nam się udało!

czytaj więcej ...

Przytulny styl angielski

Przytulny styl angielski

Chyba większość z nas zna powieść Rozważna i Romantyczna autorstwa Jane Austin. I fantastycznie, bo właśnie zainspirowani tym romantycznym klimatem stworzyliśmy krótki poradnik na temat angielskiego stylu we wnętrzach. Jakie cechy charakterystyczne posiada styl angielski? Co zrobić aby wprowadzić go do swojego domu niskim nakładem sił oraz kosztów? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

czytaj więcej ...

Rustykalne wnętrza - romantyzm, drewno i dodatki

Rustykalne wnętrza - romantyzm, drewno i dodatki

Razem z pierwszym oddechem wiosny, w naszych głowach zakiełkował pomysł oraz chęć na przedstawienie Wam prawdziwie letniego i pełnego słońca oraz spokoju stylu rustykalnego. Swoją nazwę styl rustykalny zawdzięcza językowi angielskiemu oraz słowu “rustic”, które oznacza “wiejski”, “swojski”. Czym więc jest styl rustykalny? To tęsknota oraz nostalgia za wiejskim, spokojnym życiem, które toczy się swoim własnym rytmem. Nawiązuje on do dawnej ludowości oraz czerpie z dawnych gospodarstw oraz wiejskich dworków.

czytaj więcej ...

Urban jungle - roślinna dżungla w Twoim domu!

Urban jungle - roślinna dżungla w Twoim domu!

Od blisko dwóch lat, nieprzerwanie powracamy do klimatu lat 90’ tych, zarówno w modzie jak i w aranżacji wnętrz. Pamiętacie jeszcze przepełnione roślinnością salony oraz sypialnie? Po minimalistycznych latach wracamy właśnie do tego trendu!

czytaj więcej ...

Wnętrza zainspirowane naturą

Wnętrza zainspirowane naturą

Co od wieków inspiruje człowieka? Oczywiście natura! Chociaż nasze dni, od wielu lat przenika technologia oraz nowoczesność to w dalszym ciągu uwielbiamy wracać do korzeni oraz życia w zgodzie z naturą. Jeżeli chcemy aby towarzyszyła nam ona na co dzień - zaaranżujmy przy jej pomocy nasze wnętrza!

czytaj więcej ...

Geometryczny styl Memphis

Geometryczny styl Memphis

Memphis to jeden z najbardziej zaskakujących nurtów w historii aranżacji. Nie sposób pomylić go z żadnym innym stylem projektowania wnętrz. David Bowie czy Karl Lagerfeld to jedni z najbardziej znanych miłośników Memphis, którzy wręcz kolekcjonowali meble pozostające w kanonie tego stylu. Mimo tego, że Memphis nie odniósł ogromnego komercyjnego sukcesu nadal pozostaje w świecie aranżacji jako niezwykła ciekawostka.

czytaj więcej ...

Zen - ascetyczna pustka czy minimalizm?

Zen - ascetyczna pustka czy minimalizm?

Idealna harmonia, ukojenie zszarganych nerwów oraz ucieczka od zgiełku codzienności. Właśnie takie może być Twoje mieszkanie - koniecznie w stylu Zen! Żyjemy w czasach w których pośpiech jest naszym stałym towarzyszem, dobrze więc jeśli nasze mieszkanie spełnia funkcję oazy oraz bezpiecznego miejsca, w którym możemy schować się przed całym światem oraz zwyczajnie odpocząć. Czerpiąc inspirację z mądrości buddyjskich mnichów podpowiadamy jak osiągnąć japońską harmonię oraz ład we własnych czterech kątach.

czytaj więcej ...

Style wnętrz o których istnieniu nie masz pojęcia!

Style wnętrz o których istnieniu nie masz pojęcia!

Każdy z nas chyba zna styl prowansalski, francuski czy też art-deco. Nie możemy jednak nazywać się stuprocentowymi znawcami designu wnętrz, jeśli nie znamy poniższych, mniej popularnych i znanych propozycji.

czytaj więcej ...

Hygge. Z czym to się je?

Hygge. Z czym to się je?

Hygge to w języku duńskim szczęście. Jaki powinien być więc dom naznaczony duchem bardzo popularnego ostatnio hygge właśnie? Przytulny oraz bezpieczny! Powinien być miejscem, w którym jego domownicy rozkwitają oraz mogą spełniać nawet najbardziej ukryte pragnienia. Jednym słowem, powinien być istną oazą spokoju oraz bezpieczeństwa. Jak to osiągnąć? Duńczycy opanowali tą umiejętność do perfekcji, a za swoją powinność uznali nauczenie tego podejścia do życia reszty świata. Jak im się to udało? Wyjątkowo dobrze! W końcu to jeden z najszczęśliwszych narodów na całym świecie!

czytaj więcej ...

Aranżacja wnętrz to nie lada wyzwanie! Każdego dnia jesteśmy inspirowani przez wiele czynników takich jak piękne fotografie, wizualizacje oraz wnętrzarskie katalogi, ciężko jest więc nam ostatecznie wybrać dekoracyjny styl w którym chcielibyśmy zmierzać. Jest to trudne, ale absolutnie nie niemożliwe! Jeśli uda Ci się zdecydować na konkretny styl bądź fuzję dwóch stylistyk, które Cię interesują zdecydowanie łatwiej będzie Ci urządzić swoje cztery kąty! Wychodzimy więc naprzeciw wszystkim miłośnikom aranżacji oraz dekoracji wnętrz, oddając Wam do dyspozycji prawdziwie inspirującą encyklopedię stylu!

Aranżacja wnętrz - najpopularniejsze style

Specjalnie dla miłośników kreatywnej dekoracji wnętrz przygotowaliśmy inspirujący dział, w którym przedstawiliśmy te bardziej a także mniej znane aranżacyjne style wnętrz. Hygge, Wabi sabi czy może styl glamour - który z nich wybierzesz? Nawet jeśli chciałbyś tylko odrobinę odświeżyć oraz zrewitalizować swoje wnętrze - wybór odpowiednio kierunku z pewnością sprawi, że metamorfoza okaże się być naprawdę spektakularna!

Zapoznaj się z wnętrzarskimi stylami i wybierz swój ulubiony!

Ostatnio oglądałeś
Zapytaj na czacie