info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

Nasze realizacje

 

Jeśli ktokolwiek mówił Ci, że nieładnie jest się chwalić, nie ufaj mu pod żadnym pozorem. My wiemy, że robimy fajne rzeczy i nie omieszkamy Ci ich pokazać. W tej galerii znajdziesz nasze realizacje, czyli przykłady zamówień indywidualnych i specjalnych projektów, które przygotowywaliśmy na zamówienie klientów z całego świata. To projekty, które nie tylko zawisły na ścianach, ale również ozdobiły przestrzeń biurową lub stały się czyjąś wizytówką.

Po więcej realizacji zapraszamy na nasz profil na Instagramie. Zainspiruj się, być może znajdziesz tam coś, co sam chciałbyś mieć, a nie miałeś pojęcia, że jest możliwe do zrealizowania. więcej

Wśród naszych realizacji znajdują się między innymi kolorowe tablice suchościeralne, jako ciekawsza alternatywa dla białych, nudnych tablic, oraz specjalne tablice edukacyjne, które znajdują zastosowanie w szkołach i placówkach szkoleniowych. Tradycjonalistom proponujemy tabliczki kredowe w różnych kształtach, które świetnie wyglądają w kuchni. Oprócz tego przygotowujemy spersonalizowane fototapety wykonane na podstawie zdjęć przesłanych przez klientów, zamienionych na wielki format, plakaty motywacyjne na zamówienie. Ciekawostką są też tabliczki magnesowe, które mogą stanowić zamiennik naklejek na samochód i być usunięte w każdej chwili bez uszczerbku dla karoserii. Wśród naklejek jakie wykonujemy na zamówienie klientów znajdują się również kolorowe naklejki na laptopa, które mogą świetnie urozmaicić jego wygląd, zwłaszcza jeśli sprzęt liczy sobie już kilka lat.

Zobaczcie jak wyglądają produkty, które wykonaliśmy dla naszych klientów!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane