info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Motywy celtyckie i wzory do malowania na ściani

Celtowie to europejski lud, który od wieków jest przedmiotem zainteresowania historyków oraz kulturoznawców. Z tej niezwykłej kultury wciąż przetrwało wiele elementów - od tradycji, języka aż po tajemnicze symbole, które w dzisiejszych czasach tak chętnie wykorzystujemy w biżuterii, tatuażach czy też innych dekoracyjnych celach. Sami celtowie używali ich do ozdabiania swoich domów, miejsc kultu, ale również cmentarzy, dlatego celtycka symbolika mocno nawiązuje do sfery wierzeń. Niektóre z malunków miały nawet swoją funkcję - na przykład ochronną, dlatego też chętnie wykorzystywano je do ozdabiania domostw!

Wychodząc naprzeciw wszystkim miłośnikom tej niezwykłej oraz wyjątkowo bogatej kultury przygotowaliśmy ścienne dekoracje, które nie tylko oddadzą hołd celtyckiej tradycji, ale również pozwolą nam stworzyć w swoich czterech kątach niewymuszoną, zmysłową oraz tajemniczą atmosferę.

Szablony malarskie - celtyckie

Szablony malarskie z motywami celtyckiej symboliki dzięki swoim wyjątkowym łukowatym kształtom nadadzą każdemu pomieszczeniu lekkiej nutki tajemniczości oraz przeniosą umysł w krainy baśni oraz prastarych bóstw.

Szablony stworzone są przy użyciu nowoczesnych technik, dzięki czemu malowidła wykonane przy ich pomocy na długo zachowują swoje walory wizualne ciesząc oko użytkującego przez długie lata. Szablony malarskie z roku na rok zyskują na popularności zdobywając sobie coraz szersze rzesze miłośników ceniących sobie połączenie nietuzinkowego stylu z mitycznymi tradycjami.

Gdzie wykorzystasz nasze szablony z celtyckimi motywami?

Celtyckie symbole w postaci naszych szablonów malarskich idealnie komponują się z meblami wykonanymi z solidnego drewna oraz stylem skandynawskim. Różnorodność oraz profesjonalizm w wykonaniu wzorów sprawia, że przykuwają one wzrok każdego znajdującego się w pomieszczeniu wprowadzając do niego specyficzny niemalże mistyczny rodzaj atmosfery. Motywy celtyckie stanowią również idealne dopełnienie salonów oraz pokojów przeznaczonych na zgłębianie wysublimowanych walorów literatury.

Wybierz swój ulubiony celtycki symbol i ciesz się jego magią we własnych czterech kątach!

Szukasz jeszcze szybszego sposobu na dodanie charakteru swoim czterem kątom? Nasze naklejki ścienne dostępne w wielu kolorach oraz wariantach z pewnością przypadną Ci do gustu!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane