info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Bajkowe wzory do malowania na ścianie z szablonu

Urządzanie dziecięcego pokoju to nie lada wyzwanie zarówno dla rodziców jak i dla jego małych mieszkańców. Różnica pokoleń, gustów oraz ulubionej stylistyki może sprawić, że niewielki remont przerodzi się w wielkie rodzinne wydarzenie - pełne emocji, wybuchów kreatywności oraz wielkiej radości. Mamy jednak coś, co przypadnie do gustu zarówno milusińskim jak i ich rodzicom - kreatywne szablony malarskie, które każdemu pomieszczeniu dodadzą niebanalnego charakteru. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i rozbudź iskierkę kreatywności za pomocą naszych pomysłowych produktów!

Bajkowe szablony malarskie do dziecięcego pokoju

Szablony malarskie bajkowe stanowią idealne rozwiązanie do dekoracji wszelkich przestrzeni dziecięcych. Przepiękne bajkowe motywy zachwycają, zachęcają do kreatywności oraz doskonale wpływają na dziecięcą wyobraźnię. Stymulują one również rozwój psychiki dziecka pozwalając mu na lepsze przyswojenie nowej wiedzy oraz umiejętności, dzięki nadaniu całemu pomieszczeniu atmosfery spokoju, bezpieczeństwa oraz swoistego poczucia prywatnej własności - kącika, który należy tylko i wyłącznie do Twojej pociechy. Bogata kolorystyka naszych szablonów idealnie współgra z szeroką gamą wzorów, przykuwając wzrok dziecka i sprawiając, że jego myśli mogą płynąc swobodnie i nieskrępowanie. Całości dopełnia doskonały efekt estetyczny, który sprawia, że początkowo nudny pokój dziecięcy zmienia się w bajkową krainę, idealną do dalekich podróży w wyobraźni oraz fantastycznych przygód nie z tej ziemi!

Wybierz szablon ciekawskiego kota, przebiegłej czarownicy na miotle bądź też magicznych wróżek i rozsiej w dziecięcym pokoju okruszki magii!

Gdzie wykorzystasz szablony z motywem bajek?

Nasze bajeczne szablony sprawdzą się zarówno jako dodatek wystroju pokoju dziecięcego w prywatnych mieszkaniach jak i przestrzeniach szpitalnych oddziałów pediatrycznych, żłobków, przedszkoli czy też dziecięcych poczekalni.

Wspólnie wybierzcie Wasz ulubiony wzór i przenieście się w bajkowe krainy pełne radości, piękna i kreatywności!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane