info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Wzory muzyczne do malowania na ścianie - szablon

Muzyka jest z nami od zawsze! Niezależnie od tego miłośnikiem jakich dźwięków jesteś - klasycznych, rockowych czy może reggae, z pewnością chcesz, aby towarzyszyła Ci ona każdego dnia. Z naszą małą pomocą jest to możliwe! Specjalnie dla miłośników muzyki przygotowaliśmy ofertę ściennych szablonów, które oddadzą ich miłość do instrumentów, dźwięków oraz muzycznych aranżacji. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i zaproś ulubioną muzykę do swojego życia!

Szablony malarskie - muzyka

Szablony malarskie muzyka są niewątpliwą gratką dla każdego klienta z wybitnie rozwiniętą melodyjną duszą oraz tych, którym w sercu zawsze gra. Wyraziste muzyczne motywy w postaci niezwykle łatwych w montażu szablonów, pozwalają na efektowne oraz wyraziste zaznaczenie swojej sympatii oraz miłości dla szeroko pojętej muzyki.

Powyższe szablony idealnie sprawdzają się jako uzupełnienie zarówno nowoczesnego jak i bardziej tradycyjnego wystroju mieszkań lub domów jednorodzinnych. Pomieszczenie przystrojone przy użyciu motywów malarskich pozwala na pełniejszy oraz bardziej efektywny odpoczynek po ciężkim dniu wypełnionym licznymi obowiązkami.

Gdzie wykorzystasz nasze szablony z muzycznymi motywami?

Wszędzie tam, gdzie pragniesz aby każdego dnia rozbrzmiewała radość, entuzjazm oraz muzyka. Zaproś instrumenty do swojego domu i pozwól im się rozgościć na jego ścianach! Nasze ścienne dekoracje wykorzystasz zarówno w pokoju nastolatka, jak i w eleganckim czy też minimalistycznym salonie. Młody meloman z pewnością zachwyci się ścienną dekoracją, która doskonale odwzorowuje jego ulubione pasje, a uczeń szkoły muzycznej z chęcią przeniesie swoje ulubione hobby na ściany jego pokoju!

Szablony z motywem muzycznym doskonale zaprezentują się również w salonie oraz sypialni - wybierz romantyczne nutki, które zaaranżujesz na ścianie swojej domowej oazy spokoju bądź smukłą harfę, która zdradzi Twoje zamiłowanie do delikatnych i eterycznych dźwięków.

Nasze malarskie szablony wykorzystasz nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również w lokalach usługowych oraz handlowych! Wykorzystaj je przy aranżacji wystroju sklepu muzycznego, klubu tanecznego oraz szkoły muzycznej!

Szukasz jeszcze szybszego sposobu na dodanie charakteru swoim czterem kątom? Nasze naklejki ścienne dostępne w wielu kolorach oraz wariantach z pewnością przypadną Ci do gustu!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane