info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasBlogZamówienia indywidualneNowości

Tablice suchościeralne promocyjne

Tablice promocyjne sprawdzą się idealnie jako dopełnienie każdej przestrzeni handlowo-usługowej. Dzięki wyrazistym wzorom drukowanym za pomocą najnowocześniejszych technik tablice przykuwają wzrok obserwującego zachęcając do skorzystania z aktualnej promocji. Produkty doskonale sprawdzają się zarówno, jako składnik ekspozycji wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Zalety promocyjnych tablic suchościeralnych

Poprzez wykorzystanie w procesie produkcji jedynie najwyższej jakości materiałów produkty odznaczają się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych jak i wystąpienia rozmaitych uszkodzeń mechanicznych. Tablice suchościeralne dostępne są w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5mm wykonanej z wytrzymałego PCV. Dzięki wysokiej jakości nadrukowi tablice promocyjne są wyjątkowo odporne na skutki płynące nawet z intensywnego użytkowania zachowując swoją funkcjonalność na długie lata.

Tablice promocyjne w handlu oraz gastronomii

Tablice promocyjne są produktem, który szybko i efektownie jest w stanie zaznajomić potencjalnego klienta z aktualnymi nowościami dostępnymi w danym zakładzie jak i zwiększyć współczynnik sprzedaży. Odpowiednie umiejscowienie tablicy promocyjnej pozwala w niedługim czasie na zwiększenie zarówno produktywności jak i podniesienie statystyk sprzedażowych.

Stylowa tablica podkreśla również profesjonalizm danej firmy wyrabiając w kliencie przekonanie, że placówka jest godna zaufania oraz rzetelna chociażby z faktu przywiązywania dużej wagi odnośnie informowania klientów o aktualnych okazjach.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno propozycje tablic na których zapiszesz aktualne menu, informację o nadchodzących wyprzedaż, ale też ofertę dnia. Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś żadnego wzoru, który Cię zachwycił, ale masz pomysł na swoją własną tablicę - skontaktuj się z nami. Jesteśmy producentem, dlatego możemy przygotować indywidualny projekt tablicy idealnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Sprawdź naszą ofertę tablic suchościeralnych i ciesz się nimi we własnej kawiarni, restauracji czy też sklepie.

Ponad 39 tysięcy zadowolonych klientów
39 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane