[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Tablice suchościeralne magnetyczne promocyjne

/ 5 ()

Tablice magnetyczne promocyjne sprawdzą się idealnie jako dopełnienie każdej przestrzeni handlowo-usługowej. Dzięki wyrazistym wzorom drukowanym za pomocą najnowocześniejszych technik tablice przykuwają wzrok obserwującego zachęcając do skorzystania z aktualnej promocji. Produkty doskonale sprawdzają się zarówno, jako składnik ekspozycji wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Zalety magnetycznych promocyjnych tablic suchościeralnych

Poprzez wykorzystanie w procesie produkcji jedynie najwyższej jakości materiałów produkty odznaczają się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych jak i wystąpienia rozmaitych uszkodzeń mechanicznych. Tablice suchościeralne dostępne są w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5mm wykonanej z wytrzymałego PCV. Dzięki wysokiej jakości nadrukowi tablice promocyjne są wyjątkowo odporne na skutki płynące nawet z intensywnego użytkowania zachowując swoją funkcjonalność na długie lata.

Tablice promocyjne w handlu oraz gastronomii

Tablice promocyjne są produktem, który szybko i efektownie jest w stanie zaznajomić potencjalnego klienta z aktualnymi nowościami dostępnymi w danym zakładzie jak i zwiększyć współczynnik sprzedaży. Odpowiednie umiejscowienie tablicy promocyjnej pozwala w niedługim czasie na zwiększenie zarówno produktywności jak i podniesienie statystyk sprzedażowych.

Stylowa tablica podkreśla również profesjonalizm danej firmy wyrabiając w kliencie przekonanie, że placówka jest godna zaufania oraz rzetelna chociażby z faktu przywiązywania dużej wagi odnośnie informowania klientów o aktualnych okazjach.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno propozycje tablic na których zapiszesz aktualne menu, informację o nadchodzących wyprzedaż, ale też ofertę dnia. Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś żadnego wzoru, który Cię zachwycił, ale masz pomysł na swoją własną tablicę - skontaktuj się z nami. Jesteśmy producentem, dlatego możemy przygotować indywidualny projekt tablicy idealnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Sprawdź naszą ofertę magnetycznych tablic suchościeralnych i ciesz się nimi we własnej kawiarni, restauracji czy też sklepie.

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie