info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice suchościeralne magnetyczne Lean

Suchościeralne tablice to nieodłączny element biur, szkół, sal konferencyjnych oraz hal produkcyjnych. W naszej ofercie znajdziesz jednak o wiele więcej niż tylko zwykłe tablice do pisania! Proponujemy magnetyczne tablice suchościeralne z nadrukami lean management, które nie tylko pomogą Tobie oraz Twojej firmie w organizacji pracy i czasu, ale również poprawią produktywność oraz zmotywują pracowników. Sprawdź jak je wykorzystać!

Tablice suchościeralne lean dla Twojej firmy

Doskonała organizacja to kluczowy element każdej pracy. Na szczęście na rynku znajdziesz mnóstwo akcesoriów, które Ci w niej pomogą. Nasze magnetyczne tablice suchościeralne dostępne są w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii, jak i sztywnego podkładu z PCV. Idealne zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów do produkcji, która chroni je przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Ogromna różnorodność oferowanych rozmiarów oraz możliwych do zastosowania wzorów sprawia, że jest to tablica szyta na miarę wszystkich potrzeb. Niezależnie od tego jak bardzo wymagającym klientem jesteś - z pewnością wybierzesz dla siebie odpowiednią propozycję!

Komfort oraz wygoda użytkowania - tablice suchościeralne z nadrukiem

Odporność, łatwość w utrzymaniu czystości, lekkość oraz prostota montażu i demontażu – to podstawowe cechy, którymi charakteryzują się oferowane przez nas magnetyczne tablice suchościeralne. Produkujemy je przy pomocy nowoczesnych technologii drukarskich, dzięki czemu nadruk nie ściera się z upływem czasu, a jego kolorystyka nie blaknie. Niezależnie od tego jak często będziesz używał swojej tablicy - jej właściwości magnetyczne oraz suchościeralne nie zmienią się z upływem czasu!

Magnetyczne tablice lean - do biura, magazynu, hali produkcyjnej

Tablice lean doskonale sprawdzą się zarówno w biurach jak i halach produkcyjnych oraz magazynowych. Pomogą w organizacji pracy, ułatwią procesy produkcyjne oraz usprawnią przepływ informacji. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba doskonałej organizacji, przyczynią się również do zwiększenia wydajności pracowników.

Nie musisz wybierać wyłącznie z oferowanych przez nas wzorów. Realizujemy również projekty indywidualne z dowolnym nadrukiem! Przyślij do nas plik w wordzie, excelu bądź formacie pdf, a przygotujemy dla Ciebie ofertę. Czekamy na wiadomość pod adresem info@wally.com.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz tablicę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane