[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Potykacze kredowe

/ 5 ()

Potykacz kredowy większych lub mniejszych rozmiarów to gadżet, który przyda się w każdej restauracji, kawiarni czy innym lokalu gastronomicznym, a także w sklepach i na stoiskach targowych. Estetyczny i praktyczny potykacz kredowy, pozwala przedstawić menu i oferty promocyjne, które często ulegają zmianie, a wszystko to w bardzo atrakcyjnej formie. Jako producenci, poszliśmy jednak o krok dalej i przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę kredowych potykaczy, które z pewnością sprawdzą się w ich biznesach. Koniecznie sprawdź, co możemy ci zaoferować!

Potykacz kredowy dla gastronomii

Miejsce, w którym najczęściej możemy spotkać potykacze kredowe to lokale gastronomiczne, dla których ta forma reklamy jest wyjątkowo korzystna. Ile razy zdarzyło Ci się, że napotkany potykacz kredowy poprawił Ci nastrój zabawnym tekstem bądź skłonił do wejścia do środka? Z pewnością nie raz! Odpowiednio zapisane menu, oferta dnia czy też miłe słowo – a może nawet zagadka dla klientów to dodatkowa atrakcja czy też bonus, który może zachęcić do skorzystania z usług Twojej restauracji, kawiarni czy też baru na plaży. 

Badania pokazują, że ustawienie potykacza przed sklepem to jeden z najlepszych sposobów na pozyskanie potencjalnych klientów z osób przechodzących przy danym lokalu. Ich zaletą jest niewielka ilość zajmowanego miejsca, ale także lekkość i mobilność, dzięki czemu codziennie mogą stać w innym miejscu, zawsze z nową ofertą reklamową. Podobnie sprawa wygląda z tablicami kredowymi, które z kolei najczęściej spotkać możemy w środku lokalu.

Potykacze kredowe – zalety

Potykacze kredowe posiadają wiele zalet, o których istnieniu nie masz nawet pojęcia. Sprawdź, dlaczego warto wykorzystać je w swojej firmie!

  • Dostępne u nas potykacze kredowe oraz reklamowe posiadają niską wagę i są łatwe do przestawienia, a także do złożenia. Wygoda ich użytkowania jest nieoceniona!
  • Zamontowany na stałe łańcuszek w naszych potykaczach uniemożliwia nadmierne ich rozłożenie, dzięki czemu są stabilne oraz wygodne podczas użytkowania.
  • Potykacze kredowe posiadają ramy i nóżki z naturalnego drewna o wysokiej trwałości, co sprawia, że z pewnością posłużą Ci przez długi czas.
  • Powierzchnia do pisania w naszych potykaczach wykonana jest z kolei z płyty HDF pokrytej lakierem.
  • Każdy oferowany potykacz kredowy jest dwustronny.

Użytkowanie potykacza w postaci gadżetu reklamowego nie wymaga drukowania ulotek reklamowych oraz plakatów, co jest sporym ułatwieniem oraz generuje duże oszczędności. Ofertę na potykaczu możesz modyfikować dowolnie, bez żadnych dodatkowych kosztów!

Potykacz kredowy dla Twojej firmy

Po naszych potykaczach możesz pisać za pomocą miękkiej kredy szkolnej bądź specjalnie do nich dostosowanych markerów kredowych. Kiedy napis Ci się już znudzi bądź stanie się nieaktualny, wystarczy, że umyjesz powierzchnię za pomocą wilgotnej gąbki bądź ściereczki, a potykacz kredowy będzie ponownie gotowy do użytku!

Idealny potykacz kredowy znajdziesz w naszym sklepie online Wally. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! A ceny? Z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą. Sprawdź naszą ofertę – znajdziesz w niej również m.in. tablice kredowe magnetyczne, tabliczki informacyjne, które również świetnie sprawdzają się w przypadku lokali różnego rodzaju i wiele innych.

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie