info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Potykacze kredowe

Tablica kredowa większych lub mniejszych rozmiarów to gadżet, który przydaje się w każdej restauracji, kawiarni czy innym lokalu gastronomicznym, a także w sklepach i na stoiskach targowych. Estetyczna i praktyczna, pozwala przedstawić menu i oferty promocyjne, które często ulegają zmianie, a wszystko to w bardzo atrakcyjnej formie. Jako producenci, poszliśmy jednak o krok dalej i przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę kredowych potykaczy, które z pewnością sprawdzą się w ich biznesach!

Potykacze dla gastronomii

Miejscem, w którym najczęściej możemy spotkać potykacze to lokale gastronomiczne, dla których ta forma reklamy jest wyjątkowo korzystna. Ile razy zdarzyło Ci się, że napotkany potykacz poprawił Ci nastrój zabawnym tekstem bądź skłonił do wejścia do środka? Z pewnością nie raz! Odpowiednio zapisane menu, oferta dnia czy też miłe słowo - a może nawet zagadka dla klientów to dodatkowa atrakcja czy też bonus, który może zachęcić do skorzystania z usług Twojej restauracji, kawiarni czy też baru na plaży.

Zalety potykaczy kredowych

Dostępne u nas kredowe potykacze reklamowe posiadają niską wagę i są łatwe do przestawienia a także do złożenia. Zamontowany na stałe łańcuszek uniemożliwia nadmierne ich rozłożenie, dzięki czemu są stabilne oraz wygodne podczas użytkowania. Potykacze posiadają ramy i nóżki z naturalnego drewna o wysokiej trwałości co sprawia, że z pewnością posłużą Ci przez długi czas. Powierzchnia do pisania wykonana jest z kolei z płyty HDF pokrytej lakierem. Każdy oferowany potykacz jest dwustronny.

Po naszych potykaczach możesz pisać za pomocą miękkiej kredy szkolnej bądź specjalnie do nich dostosowanych markerów kredowych. Kiedy napis Ci się już znudzi bądź stanie się nieaktualny wystarczy, że umyjesz kredową powierzchnię za pomocą wilgotnej gąbki bądź ściereczki, a potykacz będzie ponownie gotowy do użytku!

Badania pokazują, że ustawienie potykacza przed sklepem to jeden z najlepszych sposobów na pozyskanie potencjalnych klientów z osób przechodzących przy danym lokalu. Ich zaletą jest niewielka ilość zajmowanego miejsca, ale także lekkość i mobilność, dzięki czemu codziennie mogą stać w innym miejscu, zawsze z nową ofertą reklamową.

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane