[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Tablice suchościeralne jezdne

/ 5 ()

Wygoda oraz praktyczność zastosowania to dwie główne cechy, którymi kierujemy się przy dokonywaniu zakupów do naszego przedsiębiorstwa, firmy czy też biura. W miejscach, w których zachodzi potrzeba nieustannej kreatywności oraz w których często przeprowadza się burze mózgów, prezentacje czy też zebrania niezwykle przydatny okaże się zakup praktycznej tablicy suchościeralnej. Szczególnie wygodna okaże się propozycja mobilnych tablic, które z łatwością przemieścisz z miejsca na miejsce! Sprawdź, gdzie wykorzystasz nasze jezdne tablice!

Mobilne tablice jezdne do biura i sali konferencyjnej

Praktyczne i estetycznie wykonane tablice jezdne suchościeralne to świetna propozycja nie tylko do szkół i uczelni, ale także i biur czy sal konferencyjnych. Przydadzą się zarówno podczas rutynowych spotkań, konferencji, zebrań ale też kreatywnej burzy mózgów! Dostępne u nas tablice pokryte są wysokiej jakości materiałem suchościeralnym, który zapewnia czystość i łatwość ścierania niezależnie od czasu użytkowania i okresu, na który pozostawiamy napisy. Łatwo zetrzesz je za pomocą ściereczki, gąbki bądź mikrofibry. Właściwości powierzchni tablicy nie zmieniają się z upływem czasu, również w przypadku intensywnego użytkowania. Nie ma konieczności dodatkowego czyszczenia za pomocą płynów czy detergentów. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie!

Najwyższej jakości tablice jezdne

Nasze tablice oparte są o konstrukcję z solidnych materiałów, których zaletą jest duża mobilność. Bez trudu można je przesunąć nawet na drugi koniec sali. W razie potrzeby ruch kółek można zablokować, dzięki czemu prowadzenie konferencji będzie wyjątkowo komfortowe, a tablica nie będzie się przesuwać niezależnie od rodzaju podłoża. W naszej ofercie znajdziesz również tablice jezdne obrotowe, które posiadają opcje pisania także po drugiej stronie, co doskonale sprawdzi się w miejscach, w których zachodzi potrzeba wykonywania obszernych notatek oraz zapisów, na przykład na uczelniach czy też salach lekcyjnych. W razie potrzeby wystarczy po prostu obrócić samą tablicę w pionie. W zestawie z tablicami znajdują się półki na potrzebne akcesoria.

Tablice jezdne z nadrukiem

Jesteśmy producentem naszych tablic, dlatego mamy również możliwość wykonania produktów jezdnych suchościeralnych z opcją własnego nadruku w dowolnym miejscu tablicy. Prześlij nam swój projekt, bądź jeśli nie masz pomysłu na wzór - zleć nam jego wykonanie!

Zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się doskonałą jakością oraz komfortem użytkowania!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie