info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Flipcharty

Często prowadzisz konferencje, szkolenia oraz wykłady? W takim razie z pewnością niezbędny okaże się dla Ciebie wygodny nośnik informacji na którym zapiszesz wszystkie ważne notatki, przedstawisz wykresy oraz przypniesz dodatkowe materiały takie jak zdjęcia oraz infografiki. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę praktycznych oraz solidnych flipchartów, które ułatwią Ci codzienną pracę! Sprawdź co możemy Ci zaoferować i przekonaj się, że odpowiednio dobrany flipchart odmieni Twoje biurowe życie!

Flipchart - gdzie go wykorzystasz?

Flipchart to jedno z najbardziej popularnych urządzeń biurowych. Lekki, łatwy w przenoszeniu, a jednocześnie praktyczny, stał się częstym wyposażeniem każdej sali konferencyjnej. Niezbędny do prowadzenia szkoleń, zebrań, konferencji, niezwykle przydatny również przy przeprowadzaniu wszelkich pomysłowych burz mózgów. Flipcharty to niezwykle uniwersalne rozwiązanie w miejscach gdzie, zachodzi potrzeba ujścia kreatywności! Dodatkowo, do naszych flipchartów oferujemy całą gamę przydatnych akcesoriów, które nie tylko ułatwią Twoją pracę, ale i sprawią, że będzie ona bardziej zorganizowana!

Flipchart - wygoda użytkowania

Flipcharty dają możliwość pisania markerami suchościeralnymi po ich powierzchni suchościeralnej, można również zamocować na nich specjalne arkusze papieru. Miłym atutem jest ich magnetyczność, która pozwala na ciekawszą prezentację z użyciem magnesów. Dzięki nim przypniesz do flipchartu wszystkie potrzebne Ci notatki oraz materiały. Najbardziej rozbudowane wersje posiadają również specjalne dopasowane do stelaża pojemniki na akcesoria, wbudowane linijki czy rozkładane ramiona na dodatkowe arkusze papieru, które ułatwią Ci pracę oraz przyspieszą ją, ograniczając poszukiwanie magnesów, markerów czy też innych potrzebnych akcesoriów.

Flipchart doskonale sprawdzi się również w salach szkoleniowych, w których może zastąpić ciężką, tradycyjną tablicę. Sprawdź nasze rozwiązania i ciesz się wygodnym i praktycznym produktem również u siebie!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane