info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Flipchart

Flipchart to jedno z najbardziej popularnych urządzeń biurowych. Lekki, łatwy w przenoszeniu, a jednocześnie praktyczny, stał się częstym wyposażeniem każdej sali konferencyjnej. Niezbędny do prowadzenia szkoleń, zebrań, konferencji, niezwykle przydatny również przy przeprowadzaniu wszelkich pomysłowych burz mózgów. Flipcharty to niezwykle uniwersalne rozwiązanie w miejscach gdzie, zachodzi potrzeba ujścia kreatywności!

Flipcharty dają możliwość pisania markerami suchościeralnymi po ich powierzchni suchościeralnej, można również zamocować na nich specjalne arkusze papieru. Miłym atutem jest ich magnetyczność, która pozwala na ciekawszą prezentację z użyciem magnesów. Dzięki nim przypniesz do flipchartu wszystkie potrzebne Ci notatki oraz materiały. Najbardziej rozbudowane wersje posiadają również specjalne dopasowane do stelaża pojemniki na akcesoria, wbudowane linijki czy rozkładane ramiona na dodatkowe arkusze papieru, które ułatwią Ci pracę oraz przyspieszą ją, ograniczając poszukiwanie magnesów, markerów czy też innych potrzebnych akcesoriów.

Flipchart doskonale sprawdzi się również w salach szkoleniowych, w których może zastąpić ciężką, tradycyjną tablicę. Sprawdź nasze rozwiązania i ciesz się wygodnym i praktycznym produktem również u siebie!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane