[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Flipchart

/ 5 ()

Flipcharty to wyjątkowo funkcjonalne oraz uniwersalne urządzenia konferencyjne. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie często przeprowadzasz konferencje, szkolenia bądź wykłady. Czy wiesz, że flipchart to jedno z najpopularniejszych urządzeń biurowych? Nic dziwnego, ich uniwersalność oraz wygoda użytkowania sprawia, że raz użyty flipchart - stanie się nieodłącznym elementem Twojej pracy! Profesjonalne i najbardziej praktyczne flipcharty to tak naprawdę kompaktowych rozmiarów tablice z powierzchnią suchościeralną, które mogą jednocześnie stanowić stelaż dla arkuszy papieru. Wyjątkowa funkcjonalność, łatwość przenoszenia oraz lekkość flipchartów sprawiają, że praktycznie każdy zdobi z nich użytek w zależności od własnych potrzeb i oczekiwań. Sprawdź jakie flipcharty znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Wally oraz dowiedz się, gdzie je wykorzystasz!

Co to jest flipchart? Zastosowanie

Wygodne, lekkie oraz praktyczne flipcharty są nieodłącznym elementem każdej sali konferencyjnej oraz biura. Na jakiej zasadzie działają oraz jak możesz je wykorzystać? Flipcharty dają możliwość zarówno pisania po ich powierzchni markerami suchościeralnymi, pozwalają również na zamocowanie na nich specjalnych arkuszy papieru. Dodatkowo, nasze flipcharty posiadają właściwości magnetyczne, dzięki którym możesz uatrakcyjnić swoje notatki za pomocą notatek bądź grafik przypinanych magnesami. Wybierz odpowiedni flipchart do biura i ciesz się wygodą notowania oraz prowadzenia zebrań! Jednak nasze flipcharty sprawdzą się nie tylko w biurze! Wykorzystasz je również w salach szkolnych, akademickich a nawet w pokoju ucznia bądź studenta. Pobudzą one prawdziwą kreatywność, a także pozwolą na uzyskanie praktycznej przestrzeni do notowania oraz nauki. Notuj, rysuj wykresy, dokonuj obliczeń - nasz flipchart przyjmie każdą ilość wiedzy oraz informacji!

Tablica flipchart składa się ze stelaża, bloku do prezentacji oraz tablicy suchościeralnej. Termin flipchart jest zapożyczony z języka angielskiego i jest on połączeniem słów flip (przewracać, przerzucać) i chart (wykres). Najbardziej rozbudowane wersje posiadają również specjalne dopasowane do stelaża pojemniki na akcesoria, wbudowane linijki czy rozkładane ramiona na dodatkowe arkusze papieru, które ułatwią Ci pracę oraz przyspieszą ją, ograniczając poszukiwanie magnesów, markerów czy też innych potrzebnych akcesoriów. Do wyboru masz również tablice flipchart na praktycznych kółkach. To doskonałe rozwiązanie, jeśli wiesz, że narzędzie to będzie często przenoszone z miejsca na miejsce. Dodatkowo, do naszych flipchartów oferujemy całą gamę przydatnych akcesoriów, które nie tylko ułatwią Twoją pracę, ale i sprawią, że będzie ona bardziej zorganizowana!

Flipcharty suchościeralne - sklep internetowy

W ofercie sklepu internetowego Wally posiadamy zarówno tradycyjne flipcharty, jak i flipcharty suchościeralno magnetyczne. Dostępne w różnych wariantach oraz rozmiarach charakteryzują się również atrakcyjną ceną oraz wysoką funkcjonalnością. Tablica flipchart to doskonałe rozwiązanie do wszystkich miejsc, w których zachodzi potrzeba sprawnego przepływu informacji, wiedzy a także dobrej organizacji pracy oraz czasu.

Nie wiesz, który flipchart najlepiej sprawdzi się dla Twojej firmy, biura bądź sali konferencyjnej? Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu oraz zadbamy o to, abyś był całkowicie zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ostatnio oglądałeś
40 tysięcy zadowolonych klientów
40 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie