info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Roll up i X-banner

Reklama to nieodłączny element każdego biznesu. Pomaga zdobywać nowych klientów, informuje o nadchodzących wydarzeniach, eventach oraz przedstawia naszą firmę na tle konkurencji. Warto jest więc wspomóc nasze działania marketingowe odpowiednimi produktami, aby stały się one jak najbardziej skuteczne!

X-bannery oraz roll-upy są jednymi z bardziej praktycznych nośników reklamy. To produkty niezwykle lekkie i poręczne, dzięki czemu posiadają nieograniczoną mobilność, która sprawia, że możesz zabrać je praktycznie wszędzie! Zapomnij o dźwiganiu ciężkich, nieporęcznych bannerów, stoisk reklamowych oraz innych, przestarzałych już form reklamy. Plusem x-bannerów oraz roll-up’ów jest możliwość nadrukowania indywidualnego nadruku na ich powierzchnię oraz łatwa wymiana grafiki dzięki której oferowane przez nas produkty stają się niezwykle uniwersalne oraz wielokrotnego użytku. Starannie wykonane, z najlepszej jakości materiałów doskonale sprawdzą się podczas biznesowych targów czy też konferencji!

Jeśli więc potrzebujesz skutecznej, ale nie skomplikowanej w zastosowaniu reklamy koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nie czekaj i nie pozwól, aby praktyczne oraz innowacyjne rozwiązania przeszły Ci tuż koło nosa.

Już dziś zadbaj o swoją reklamę!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane