info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice korkowe

Przytłacza Cię masa pojedynczych notatek, które bezustannie się gubią? Może dobrym pomysłem byłoby zebranie ich w jednym miejscu oraz zapewnienie sobie do nich prostego i szybkiego dostępu? Nie ma dla nich bardziej odpowiedniego miejsca niż tablica z naturalnego korka!

Tablica korkowa do domu oraz biura

Chyba każdy z nas używał kiedyś tablicy korkowej - przypinając do niej zdjęcia, plakaty, papierowe pamiątki czy też karteczki z ulubionymi cytatami. Tablica korkowa od zawsze pełniła więc dwie funkcje - praktyczną, ale i również estetyczną. Dlatego właśnie nasza korkowa tablica doskonale sprawdzi się zarówno w szkołach, przestrzeniach biurowych oraz prywatnych. Powierzchnia produktu wykonana z wysokiej jakości naturalnego korka zapewnia możliwość wielokrotnego przypinania pinezek bez żadnych uszkodzeń. To bardzo proste oraz praktyczne rozwiązanie!

Tablica korkowa w pokoju ucznia i studenta

Plan zajęć na nowy semestr, przypominajka o kartkówce i pracy domowej, ale też miła notatka od koleżanki z ławki? Na to wszystko znajdzie się miejsce na tablicy korkowej! Powieś ją nad biurkiem ucznia, a stworzysz dzięki niej doskonałe centrum dowodzenia. Tablica okaże się niezastąpiona nie tylko podczas roku szkolnego! W czasie wakacji czy też ferii, Twoja pociecha przypnie do niej swoje wszystkie cenne pamiątki, dzięki czemu każdy rzut oka na tablicę przywoła miłe wspomnienia!

Tablica korkowa do biura oraz domowego gabinetu

To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę, praktyczność oraz skuteczny przepływ informacji. Przypnij na powierzchni tablicy przypomnienia o zbliżających się terminach płatności, nadchodzących projektach czy też rozmowach telefonicznych do wykonania, a już nigdy nie zapomnisz o żadnej istotnej sprawie czy też wydarzeniu!

Kilka pomysłów na wykorzystanie tablicy korkowej

  • Umieść ją w biurze gdzie współpracownicy będą mogli sprawnie komunikować się z Tobą za pomocą krótkich notatek.
  • Przypnij do niej wszystkie ważne informacje oraz wskazówki dla reszty domowników. Niech nie zapomną o wizycie u dentysty czy zebraniu w szkole!
  • Potraktuj ją jako miejsce na drobne pamiątki, zdjęcia oraz obrazki i umieść w centralnym punkcie domu, gdzie za każdym razem będzie przypominała Ci o miłych chwilach.

Do wyboru tablice korkowe w różnych ramach oraz wielu rozmiarach!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane