info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Stojaki do tablic

Jeśli prowadzisz biuro bądź zdarza Ci się przeprowadzać spotkania w salach konferencyjnych, z pewnością często używasz praktycznych tablic do pisania. Obecnie, na rynku znaleźć możesz setki propozycji tablic, które ułatwią Twoją pracę. Tablice suchościeralne, magnetyczne, kredowe oraz wiele innych propozycji to niezbędne wyposażenie miejsc, w których prowadzone są szkolenia, zebrania, konferencje, ale i na wagę złota jest w nich sprawny i szybki przepływ informacji.

Przydatne okażą się również akcesoria, które sprawią, że Twoja praca okaże się jeszcze bardziej przyjemna!

Stojaki do tablic - niezbędne akcesoria w biurze, sali konferencyjnej, gabinecie

Stojak do tablic to wygodne rozwiązanie, które sprawi, że prowadzenie wykładów bądź zebrań okaże się być banalnie proste i komfortowe. Sprawdź, który z nich sprawdzi się do Twojej tablicy! W nasze ofercie znajdziesz zarówno stojaki kolumnowe, trójnożne jak i ramowe.

Kolumnowy stojak do tablic

Wyjątkowo wygodny oraz mobilny stojak kolumnowy sprawdzi się dosłownie wszędzie! Dla większej wygody użytkowania stalowy stojak wyposażony jest w kółka z systemem blokującym, które zapewniają mobilność stojaka oraz ułatwiają pracę na tablicy!

Ramowy stojak do tablic

Aluminiowy stojak ramowy nie tylko posiada możliwość regulacji wysokości, ale jest również wyposażony w kółka z systemem blokującym, które sprawiają, że tablica nie przesuwa się podczas pisania!

Trójnożny stojak do tablic

Przeznaczony dla każdego rodzaju tablic! Posiada możliwość regulacji wysokości, co zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość przystosowania wysokości tablicy do wzrostu jej użytkowników.

W naszej ofercie znajdziesz stojaki przeznaczone do każdego rodzaju tablic, zarówno tych mniejszych jak i większych!

Sprawdź na Wally!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane