info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Magnetyczna mapa świata

Naprawdę dobra mapa powinna być nie tylko maksymalnie precyzyjna, o co w obecnych czasach nie trudno, ale i trwała oraz możliwe interaktywna. Choć wielu z nas, zarówno w celach prywatnych jak i zawodowych, na co dzień preferuje internetowe mapy google, są sytuacje, w których tradycyjna papierowa mapa jest nie do przecenienia. To właśnie możliwość rozłożenia jej na stole i objęcia wzrokiem całego dużego interesującego nas obszaru jest gwarancją, że zobaczymy na mapie zależności, których nie da się zauważyć na małym jej wycinku wyświetlającym się ekranie smartfona czy laptopa. Jednak papierowa mapa ma też swoje wady: szybko się zużywa, niszczy. Nawet najstaranniej składana, załamuje i wyciera na zgięciach, stając się przez to mniej czytelna. Rozwiązaniem są nowoczesne mapy magnetyczne.

Magnetyczne mapy Polski i świata

Duża mapa z najwyższej jakości materiałów na sztywnej magnetycznej powierzchni to idealne rozwiązanie do szkoły, firmy transportowej i spedycyjnej, komisariatu policji czy urzędu. Magnetyczna mapa Polski albo świata z powodzeniem zniesie wykorzystywanie podczas lekcji przez wiele roczników uczniów. Oprawiona w ramę wykonaną z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończona eleganckimi, popielatymi narożnikami oraz perfekcyjnie współpracująca ze zwykłymi magnesami, jest nieocenioną pomocą naukową a także ułatwia pracę osobom, które muszą planować podróże, dostawy towaru albo pracę operacyjną w terenie.

Magnetyczna mapa Polski dla dzieci to także doskonała ozdoba na ścianę do pokoju najmłodszych członków rodziny. Wraz z mapą świata typu scratch&travel może tworzyć idealny zestaw zabawowo-edukacyjny. Oba rodzaje map to nowoczesne elementy wystroju wnętrza, które obok walorów edukacyjnych mają także niepodważalne walory estetyczne. Dzieci o wiele chętniej uczą się z dużych ściennych map niż z atlasów, które traktują jak jeszcze jeden uprzykrzony podręcznik.

Mapy magnetyczne dla firm logistycznych

W firmie logistycznej, biurze spedycyjnym czy w biurze podróży na pewno przyda się drogowa mapa Polski. Starannie opracowana i bardzo szczegółowa, może okazać się lepszym przewodnikiem po zakamarkach naszego kraju niż niezaktualizowane mapy google. Magnetyczna mapa Polski i magnetyczna mapa świata pozwolą na zaznaczanie ważnych miejsce i ogarnięcie wzrokiem całego terenu, który z jakichkolwiek powodów jest dla nas ważny. Taka wizualizacja pozwala szybko zorientować się w odległościach, uwarunkowaniach drogowych i terenowych.

Tradycyjne mapy papierowe oraz mapy magnetyczne oddają nieocenione usługi, kiedy jesteśmy poza zasięgiem sieci. Obok smartfona z GPS warto zawsze mieć pod ręką mapę analogową - w biurze magnetyczną, a w schowku w samochodzie papierową. Firmy logistyczne, transportowe, spedycyjne, kurierskie, w których jedną z najważniejszych zmiennych efektywnej pracy jest czas, nie mogą sobie pozwolić na ewentualne przestoje spowodowane brakiem dostępu do sieci. Mapy magnetyczne dla firm logistycznych to rozwiązanie rozsądne i bardzo funkcjonalne.

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane