[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Materiały pomocne w walce z koronawirusem

/ 5 ()

Aktualna sytuacja w kraju oraz na świecie sprawia, że musimy zadbać o swoje zdrowie bardziej niż zwykle. Koronawirus, który wywołuje chorobę COVID -19 to szybko rozprzestrzeniający się wirus, którym może zarazić się każdy z nas. Warto wiedzieć jak się przed nim chronić!

Jak zminimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem?

Staranne przestrzeganie zasad ustalonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) to najważniejszy krok w zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Co więc możemy zrobić aby zapewnić sobie jak największe bezpieczeństwo? Przede wszystkim należy zadbać o prawidłową ochronę przez częste mycie oraz dezynfekcję rąk i przedmiotów codziennego użytku, ograniczyć wychodzenie na zewnątrz oraz kontakt z innymi ludźmi. Niestety, w wirze codziennego życia łatwo jest nam zapomnieć o zasadach, które są przecież kluczowe dla zachowania zdrowia! Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy chcieliby jeszcze bardziej zmaksymalizować bezpieczeństwo swoje, swoich pracowników oraz klientów proponujemy całą gamę produktów ochronnych. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

BESTSELLER
Ramka OWZ Zobacz produkt

Ramka OWZ

BESTSELLER
Kieszeń magnetyczna A4Zobacz produkt

Kieszeń magnetyczna A4

NOWOŚĆ!
Naklejka Defibrylator AEDZobacz produkt

Naklejka Defibrylator AED

Tabliczki, naklejki oraz magnesy przydatne w walce z koronawirusem

Oferowane przez nas produkty sprawdzą się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba przypomnienia o obowiązujących zasadach. Dzięki nim oznakujesz zarówno wnętrze supermarketu, urzędu, placówki medycznej oraz wszelkich innych publicznych przestrzeni użytkowo - handlowych. Zarówno naklejki, magnesy jak i tabliczki są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możesz wykorzystać je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz!

Plakaty i ramki - koronawirus

Powieś nasze plakaty w miejscu pracy oraz w przestrzeniach publicznych, aby przypomnieć obowiązujące zasady zarówno swoim pracownikom jak i klientom!

Przyłbice i osłony ochronne

Dzięki przyłbicy oraz osłonie ochronnej stworzysz dla swoich pracowników bezpieczną przestrzeń, która ograniczy rozprzestrzenianie się wirusa drogą kropelkową. Nasze produkty wykorzystasz wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt z klientami bądź współpracownikami jest nieunikniony!

Wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie i zminimalizuj ryzyko zarażenia koronawirusem!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie