[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Naklejki i tabliczki informacyjne COVID

/ 5 ()

Koronawirus, który wywołuje chorobę COVID - 19 to temat, który w ostatnich dniach nie schodzi z ust praktycznie nikogo. I chociaż znamy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) to często nie przestrzegamy ich zupełnie nieświadomie. Jest to wyjątkowo niebezpieczna sytuacja, która może skutkować nie tylko uszczerbkiem na zdrowiu, ale również spowodować zagrożenie życia. Co powinniśmy robić, aby uchronić się przed zarażeniem? WHO wymienia elementy takie jak zachowanie odpowiedniej higieny, częsta dezynfekcja rąk i używanych przez nas przedmiotów oraz zachowanie odpowiedniego dystansu między ludźmi. W codziennym życiu łatwo o tym zapomnieć!

Dlatego w związku z rozprzestrzeniającym się wirusem przygotowaliśmy całą gamę produktów BHP, które przypomną o obowiązujących zasadach oraz które wykorzystasz wszędzie tam, gdzie obecność ludzi jest nieunikniona. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i ogranicz rozprzestrzenianie się wirusa w swojej firmie!

NOWOŚĆ!
Naklejka Defibrylator AEDZobacz produkt

Naklejka Defibrylator AED

Koronawirus - zadbaj o bezpieczeństwo!

Nasze tabliczki, naklejki oraz magnesy BHP wykorzystasz tam, gdzie zachodzi potrzeba nieustającego przypominania o obowiązujących zasadach. Szczególnie narażone na rozwój epidemii są miejsca takie jak supermarkety, sklepy spożywcze, placówki medyczne oraz komunikacja miejska. Część z nas może pozwolić sobie na bezpieczne pozostanie w domu, pamiętajmy jednak o tych, którzy narażają swoje życie oraz zdrowie, aby nasze życie codziennie mogło przebiegać możliwie jak najbardziej normalnie oraz komfortowo.

Dlatego, aby zapewnić im bezpieczeństwo wykorzystaj akcesoria przypominające o konieczności dezynfekcji rąk, użycia kombinezonu, masek i rękawiczek ochronnych. Oznaczenia te powinny znaleźć się we wszystkich placówkach medycznych. W komunikacji miejskiej z pewnością przyda się naklejka przypominająca o maksymalnej liczbie pasażerów oraz informacja o drzwiach otwieranych wyłącznie przez kierowcę. A w supermarkecie? Wydziel bezpieczne strefy w kolejce przy kasach oraz poinformuj klientów o godzinach zakupów przeznaczonych wyłącznie dla seniorów!

Tabliczki, naklejki oraz magnesy BHP - COVID - 19

Wszystkie nasze produkty są wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych, które zapewniają ich najwyższą jakość, doskonały wygląd oraz odporność na warunki atmosferyczne. Wykorzystaj je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i zadbaj o bezpieczeństwo zarówno swoich pracowników jak i klientów!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie