info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Przyłbica ochrona twarzy i osłona przeciwwirusowa

Bezpieczeństwo to kluczowy aspekt, który mamy obowiązek zapewnić pracownikom w miejscu pracy. Szczególnie teraz, w czasie trwającej epidemii. Choroba, którą powoduje niezwykle szybko rozprzestrzeniający się oraz niebezpieczny, szczególnie dla ludzi starszych oraz przewlekle chorych wirus to COVID - 19. Jak się przed nim bronić? Przede wszystkim należy starannie przestrzegać zaleceń, które przygotowała Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - często myć oraz dezynfekować ręce i przedmioty codziennego użytku, unikać niepotrzebnego wychodzenia z domu oraz zminimalizować kontakt z ludźmi.

Niestety, nie wszyscy z nas mają taką możliwość. Szczególnie narażone na rozwój epidemii są takie miejsca jak supermarkety, sklepy spożywcze, placówki medyczne oraz komunikacja miejska. Pracownicy tych miejsc codziennie stawiają się w pracy, ryzykując swoje zdrowie aby nasze życie mogło przebiegać jak najbardziej komfortowo. I to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy całą gamę ochronnych produktów, które sprawdzą się w czasie epidemiologicznego zagrożenia. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Koronawirus - przyłbice ochronne

Przyłbice ochronne to lekkie oraz komfortowe w użytkowaniu akcesoria, które zwiększą bezpieczeństwo Twoich pracowników podczas wykonywania codziennych obowiązków. Zmniejszają one ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową a przy tym nie przeszkadzają w pracy oraz nie zniekształcają obrazu dzięki przezroczystej powierzchni doskonałej jakości.

Wykorzystasz je zarówno w supermarketach, placówkach medycznych, podczas pracy na produkcji oraz wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko częstego kontaktu z ludźmi.

Osłony przeciwwirusowe w Twojej firmie!

Jeśli prowadzisz sklep spożywczy, supermarket, aptekę bądź stację benzynową z pewnością przydadzą Ci się praktyczne osłony, dzięki którym zapewnisz swoim pracownikom bezpieczeństwo w miejscu pracy! Dzięki nim stworzysz bezpieczną oraz komfortową przestrzeń za ladą, biurkiem czy też w urzędzie, ograniczając bezpośredni kontakt z klientem.

Przyłbica czy osłona przeciwwirusowa? Wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie i zminimalizuj ryzyko zarażenia koronawirusem!

Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane