[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Plakaty informacyjne COVID

/ 5 ()

Jak zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem? Starannie przestrzegać zasad, które ustaliła Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)! Aktualnie panująca na świecie sytuacja jest wyjątkowo niebezpieczna - wirus rozprzestrzenia się bardzo szybko, nie tylko zagrażając naszemu zdrowiu, ale i życiu! Co w takim razie możemy zrobić, aby zapewnić sobie jak największe bezpieczeństwo? Często myć oraz dezynfekować ręce i przedmioty użytku codziennego, takie jak telefon, komputer, klucze oraz klamki, ograniczyć wychodzenie na zewnątrz oraz kontakt z innymi ludźmi. Niestety, w wirze codziennego życia łatwo jest nam zapomnieć o zasadach, które są przecież kluczowe dla zachowania zdrowia!

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem przygotowaliśmy całą gamę produktów, które przypomną o obowiązujących zasadach, a które wykorzystasz wszędzie tam, gdzie obecność ludzi jest nieunikniona. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Koronawirus (COVID - 19) - plakaty

Plakaty, które znajdziesz w naszej ofercie to wyjątkowo przydatne akcesoria, które sprawdzą się zarówno w miejscach pracy jak i w użytkowych przestrzeniach publicznych. Powieś je w swoim biurze, gabinecie, w supermarkecie, urzędzie, aptece oraz wszędzie tam gdzie każdego dnia spotyka się ze sobą wielu ludzi!

Jakie plakaty znajdziesz w naszej ofercie?

Poradniki dotyczące bezpiecznej podróży komunikacją miejską, robienia codziennych zakupów, ale również plakaty informujące o zasadach postępowania podczas przebywania na kwarantannie. Ich obecność w miejscu pracy oraz w przestrzeniach publicznych stale będzie przypominać o obowiązujących zasadach, dzięki czemu przyczyni się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa.

Koronawirus (COVID - 19) - ramki

W naszej ofercie znajdziesz również praktyczne i uniwersalne ramki, które wykorzystasz do wyeksponowania plakatów, notatek informacyjnych, regulaminów oraz infografik! Dostępne w różnych kolorach idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba pozawerbalnego przekazu informacji!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie