info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Jak zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem? Starannie przestrzegać zasad, które ustaliła Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)! Aktualnie panująca na świecie sytuacja jest wyjątkowo niebezpieczna - wirus rozprzestrzenia się bardzo szybko, nie tylko zagrażając naszemu zdrowiu, ale i życiu! Co w takim razie możemy zrobić, aby zapewnić sobie jak największe bezpieczeństwo? Często myć oraz dezynfekować ręce i przedmioty użytku codziennego, takie jak telefon, komputer, klucze oraz klamki, ograniczyć wychodzenie na zewnątrz oraz kontakt z innymi ludźmi. Niestety, w wirze codziennego życia łatwo jest nam zapomnieć o zasadach, które są przecież kluczowe dla zachowania zdrowia!

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem przygotowaliśmy całą gamę produktów, które przypomną o obowiązujących zasadach, a które wykorzystasz wszędzie tam, gdzie obecność ludzi jest nieunikniona. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Koronawirus (COVID - 19) - plakaty

Plakaty, które znajdziesz w naszej ofercie to wyjątkowo przydatne akcesoria, które sprawdzą się zarówno w miejscach pracy jak i w użytkowych przestrzeniach publicznych. Powieś je w swoim biurze, gabinecie, w supermarkecie, urzędzie, aptece oraz wszędzie tam gdzie każdego dnia spotyka się ze sobą wielu ludzi!

Jakie plakaty znajdziesz w naszej ofercie?

Poradniki dotyczące bezpiecznej podróży komunikacją miejską, robienia codziennych zakupów, ale również plakaty informujące o zasadach postępowania podczas przebywania na kwarantannie. Ich obecność w miejscu pracy oraz w przestrzeniach publicznych stale będzie przypominać o obowiązujących zasadach, dzięki czemu przyczyni się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa.

Koronawirus (COVID - 19) - ramki

W naszej ofercie znajdziesz również praktyczne i uniwersalne ramki, które wykorzystasz do wyeksponowania plakatów, notatek informacyjnych, regulaminów oraz infografik! Dostępne w różnych kolorach idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba pozawerbalnego przekazu informacji!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane