info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt
Wielokolorowe

Naklejki wielokolorowe na ścianę

Dekorowanie wnętrza to niewątpliwie najprzyjemniejszy moment całego remontu. Jeśli zatem dotychczasowy wystrój wnętrz nie spełnia naszych oczekiwań, koniecznie należy coś z tym zrobić! Nasze mieszkanie powinno być naszą oazą spokoju, bezpieczeństwa i miejscem, gdzie czujemy się najlepiej na świecie. Aby tak było, musi również odpowiadać nam jego wygląd. Jeśli pragniemy wzbogacić nasze mieszkanie unikalnymi rozwiązaniami, z pomocą przychodzą naklejki ścienne, będące gotową propozycją na personalizację domowej przestrzeni. więcej

Prosto i bez wysiłku

Naklejki dekoracyjne to pomysł na oryginalny tatuaż ścienny, który w zaledwie kilka minut sprawi, że dotychczasowa aranżacja nabierze niecodziennego charakteru. Sięgając do naszej wirtualnej galerii pomysłów, bez pomocy dekoratora wnętrz osiągniemy spektakularny efekt, który zachwyci każdego. Łatwa aplikacja naklejek sprawi, że poradzi sobie z nią każdy, nawet mało wprawiony w remontowych bojach użytkownik. Nasze naklejki nie są przeznaczone wyłącznie na ścianę, możesz również zaaplikować je na szkło, powierzchnie meblowe, a nawet na samochód!

Skrojone na miarę własnych potrzeb

Aby jeszcze bardziej odzwierciedlić potrzeby klientów, oferujemy gotowe rozwiązania, jak również umożliwiamy stworzenie własnej, unikatowej grafiki, dzięki której nasza ściana stanie się małym, spersonalizowanym dziełem sztuki. Wykonane z odpornych na użytkowanie materiałów przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji – nasze nalepki to strzał w dziesiątkę w kierunku oryginalnej aranżacji.


Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane