info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Wzory przedmiotów do malowania na ścianie w formie szablonu

Remonty wnętrz często budzą w nas skrajne emocje. Jednocześnie jest to ekscytacja połączona z dreszczykiem emocji oraz niecierpliwego oczekiwania na nowe, ale też obawa przed bałaganem, skomplikowanymi zabiegami estetycznymi oraz całą masą zagospodarowanego czasu, który przecież moglibyśmy poświęcić na przyjemności! W życiu każdego z nas przychodzi jednak taki moment, że zmiana jest nieunikniona. Warto w tym momencie znać kilka sprytnych tricków oraz rozwiązań, które sprawią, że nasze remont zakończy się szybko a jego efekty będą spektakularne!

Jednym z takich praktycznych rozwiązań są malarskie szablony ścienne, które pozwolą Ci odmienić wnętrze Twojego domu, mieszkania bądź biura w zaledwie kilka chwil! Przekonaj się co możemy Ci zaproponować i wybierz swój ulubiony wzór z naszej szerokiej oferty kreatywnych wzorów!

Szablony malarskie - przedmioty domowe

Szablony malarskie z motywem domowych przedmiotów stanowią idealne rozwiązanie dekoratorskie do wszelkich powierzchni mieszkaniowych utrzymanych zarówno w stylu nowoczesnym jak i bardziej tradycyjnym. Kreatywne oraz niebanalne wzory na szablonach przedstawiające przedmioty codziennego użytku jak na przykład żyrandole, gitary, radia dają klientowi szerokie pole do manewru w realizacji swojej indywidualnej, wysublimowanej wizji wystroju otoczenia w którym przebywa.

Szablony z motywami przedmiotów domowych charakteryzują się wyjątkowym, wykonaniem najwyżej jakości, dzięki czemu malunki wykonane przy ich pomocy zachowują swoje nietuzinkowe walory artystyczne na długie lata, stymulując oraz ciesząc oko zarówno właściciela jak i postronnych odbiorców. Powyższe szablony bez wątpienia spotkają się z zainteresowaniem wszystkich tych klientów chcących szybko i łatwo nadać swojej przestrzeni życiowej specyficznej atmosfery oraz tchnąć w nią zupełnie nowe życie.

Gdzie wykorzystasz nasze ścienne szablony?

Wszędzie tam, gdzie chciałbyś dodać odrobinę artystycznego charakteru! Wykorzystaj je w pokoju nastoletniego miłośnika muzyki - zapewniając mu widok na jego ulubiony instrument każdego dnia! W barokowych, bogato zdobionych salonach oraz sypialniach fantastycznie sprawdzą się również szablony malarskie z motywem ciekawych lamp. Pomaluj je na ciekawe, przyciągające kolory i stwórz wnętrze, w którym kreatywność oraz wyobraźnie będzie miała ogromne pole do popisu!

Wybierz swój ulubiony wzór szablonu i ciesz się nim wszędzie gdzie tylko zapragniesz!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane