info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Szablony pod kontakty i gniazdka do malowania

Szukasz dodatków, które w szybki i prosty sposób odmienią wnętrze Twojego domu bądź mieszkania? Nasze szablony malarskie to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby uniknąć czasochłonnych oraz kosztownych remontów a przy tym dodać swoim wnętrzom odrobinę nietuzinkowego charakteru. Wychodząc naprzeciw wszystkim głodnym odmiany swojego mieszkania bądź biura przygotowaliśmy szablony, które wykorzystasz do ozdobienia swoich gniazdek oraz kontaktów. To świetny i kreatywny sposób na dodanie charakteru przedmiotom codziennego użytku, na które często nie zwracamy większej uwagi. Przekonaj się co możemy Ci zaoferować!

Szablony malarskie pod kontakty

Szablony malarskie pod kontakty dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie dostosowują się do wyglądu oraz ogólnej aranżacji każdego pomieszczenia. Umiejscowione w okolicy gniazdek ściennych zmieniają najbliższe otoczenie tego prozaicznego i często niezauważalnego domowego akcesorium w mały, wysublimowany nośnik wartości estetycznych. Różnorodność motywów pozwala na idealne dopasowanie szablonów do indywidualnego wyposażenia pomieszczenia mieszkalnego. Szablony malarskie pod kontakty stanowią tanie oraz stylowe rozwiązanie w dziedzinie nowoczesnej aranżacji wnętrz wnosząc powiew designerskiej świeżości oraz nowego życia w skostniałą przestrzeń domową. Z pewnością spotkają się one z zainteresowaniem oraz akceptacją wszystkich tych klientów, którzy cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania wobec przedmiotów codziennego użytku.

Gdzie wykorzystasz nasze szablony pod kontakty?

Zarówno w przestrzeniach prywatnych, publicznych oraz handlowych!

Zaaranżuj gniazdka oraz kontakty w swojej sypialni, salonie bądź pokoju dziecięcym i wnieś odrobinę świeżości w miejsca w których codziennie spędzasz dużo czasu. Nie tylko pomoże to w ciekawszy, ale i pobudzi Twoją kreatywność! Nasze szablony dodadzą również charakteru salonom kosmetycznym, fryzjerskim, sklepom a także poczekalniom!

Wybierz swój ulubiony wzór i ciesz się wielkim efektem, małym nakładem sił oraz kosztów!

Szukasz jeszcze szybszego sposobu na dodanie charakteru swoim czterem kątom? Nasze naklejki ścienne dostępne w wielu kolorach oraz wariantach z pewnością przypadną Ci do gustu!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane