info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Naklejki dekoracyjne

Współczesne możliwości zdobienia mieszkań są naprawdę nieograniczone. W zależności od naszych umiejętności i upodobań estetycznych możemy ściany malować, tapetować, wykładać egzotycznym drewnem, zostawić goły tynk albo odsłonić ceglaną konstrukcję. Możemy położyć płyty imitujące kamień, rozprowadzić tynk strukturalny. Cokolwiek przyjdzie nam do głowy - jest wykonalne. Tylko że w wielu przypadkach potrzebujemy pomocy fachowca: bez remontu się nie obejdzie. Tymczasem zawrotne tempo życia sprawia, że coraz rzadziej mamy ochotę bawić się w remont, a już na pewno n i e mamy ochoty poświęcać urlopu, żeby doglądać ekipę remontową lub, co gorsza, samemu zabierać się do roboty.

Rozwiązaniem są naklejki dekoracyjne, których użyć można na każdej gładkiej powierzchni - nie tylko na ścianie. Z ich montażem poradzimy sobie samodzielne. To prosta, czysta i naprawdę satysfakcjonująca praca, której efekty widoczne są natychmiast. Od razu więc możemy cieszyć się nowym wyglądem ścian albo mebli. Dekorowanie ścian to zadanie, które z powodzeniem wykonamy po prostu w wolnej chwili - np. w weekend.

Dekoracyjne naklejki na różne powierzchnie

Naklejki dekoracyjne mają mnóstwo zalet:

  • doskonałą trwałość oraz przyczepność do powierzchni
  • ogromną liczbę wzorów i kolorów w wersji matowej, błyszczącej lub welurowej
  • łatwą i szybką aplikację
  • możliwość wykonania indywidualnego rozmiaru
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • bezproblemowe usuwanie w razie zmiany aranżacji

Z uwagi na fakt, że nalepki dekoracyjne są coraz popularniejsze, produkuje się je z różnych tworzyw, używając także różnych rodzajów kleju - żeby można je było z powodzeniem nalepić na dowolnej powierzchni. Także w pomieszczaniach o podwyższonej wilgotności, jak łazienka czy kuchnia. Nie zachodzi więc ryzyko, że "spłyną" ze ściany, odkleją się i nie będzie ich można ponownie przymocować. Warto jednak pamiętać, że niektóre rodzaje farb ściennych i elewacyjnych, np, te z dużą zawartością lateksu (zmywalne, plamoodporne) nie nadają się do naklejania tego rodzaju ozdób.

Naklejki dekoracyjne na szyby i lustra

Wdzięcznym miejscem do naklejania ozdób są szyby i lustra. W przypadku szyb okiennych, naklejki dekoracyjne mogą pełnić taką samą funkcję jak folia samoprzylepna - nie tylko zdobią, ale i ograniczają widoczność. To doskonałe rozwiązanie do okien łazienkowych i kuchennych, zwłaszcza w mieszkaniach parterowych. Dobrze dobrane naklejki dekoracyjne na szyby nie ograniczają dopływu światła, za to perfekcyjnie ograniczają widoczność - nikt z zewnątrz nie ma szans zobaczyć nas podczas brania prysznica czy kiedy kręcimy się po kuchni.

Naklejki dekoracyjne na lustro pozwalają ozdobić dużą taflę w taki sposób, że rama okazuje się zbędna. Wszelkiego rodzaju ornamenty, graficzne symbole oraz motywy roślinne wykorzystać można do stworzenia atrakcyjnej kompozycji na obrzeżach lustrzanej tafli. Gwarantuje to, że lustro staje się oryginalnym, niepowtarzalnym elementem aranżacji wnętrza.

Naklejki dekoracyjne ścienne

Nalepianie ozdób na ścianę wymaga całkowicie suchej powierzchni. Naklejki ścienne trzymać się będą na każdej ścianie z wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu (zmywalne, plamoodporne i fasadowe). Montaż nalepek powinien odbywać się minimum 14 dni po pomalowaniu ścian. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy ściana nadaje się do ozdobienia naklejkami, sprawdźmy skład farby na opakowaniu. Zamiast nalepek można wtedy wybrać szablon i wybrane wzory wprost na ścianie namalować, używając stosownej farby w spraju

Na ścianie nadającej się do oklejenia wyczarować można dowolną kompozycję z małych naklejek albo nalepić jedną dużą w centralnym miejscu. Coraz większą popularnością cieszą cytaty, przysłowia oraz teksty motywacyjne. Napis może pojawić się na naszej ścianie w wersji polskiej i angielskiej. Poza swoimi wysublimowanymi walorami estetycznymi, naklejki tekstowe pełnią również ważną funkcję psychologiczną - jeśli co dnia spoglądamy na ważne dla nas hasło, łatwiej nam podjąć codzienne wyzwania i wytrwać w nużącej rutynie.

Naklejki dekoracyjne przyjazne dla wszystkich powierzchni

Nowoczesne naklejki dekoracyjne nie pozostawiają żadnych śladów na podłożach, na których je przyklejamy. Kiedy zajdzie potrzeba ich demontażu, nie ryzykujemy zniszczenia ściany czy tafli lustra. Użyty to ich produkcji klej nie brudzi i nie odbarwia powierzchni. Z uwagi na niewygórowane ceny, to elementy dekoracyjne wprost stworzone dla osób, które lubią częste zmiany aranżacji i z przyjemnością zmieniają wygląd swojego otoczenia.

Naklejki ścienne sprawdzają się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w obiektach użyteczności publicznej - szkołach, przedszkolach, poczekalniach. Wykonane przy użyciu zaawansowanych technik drukarskich, gwarantują, że prezentowane wzory są wyjątkowo wyraźne oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych. Kiedy zachodzi potrzeba zmiany aranżacji, ich całkowite pozbycie się nie wiąże się z żadnymi kłopotami. Łatwo je odkleić, nie zostawiają śladów na ścianach, nie niszczą powierzchni.

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane