fototapeta czerwone tulipany 050

fototapeta czerwone tulipany 050
fototapeta czerwone tulipany 050 fototapeta czerwone tulipany 050 fototapeta czerwone tulipany 050 fototapeta czerwone tulipany 050
szt. 18,00 zł

Krople rosy na płatkach kwiatu tulipana wyglądają magicznie. Ta nastrojowa kompozycja sprawdzi się w każdym przytulnym wnętrzu. Dodatkowo możesz wybrać dowolną długość fototapety i cieszyć się nią w nieskończoność.

rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm]

Fototapeta Wally to produkt najwyższej jakości wytwarzany w Polsce. Możemy dopasować jej wymiary, kolorystykę i kadr do Twoich potrzeb. Dostępna w czterech wersjach materiałowych:

Fototapeta samoprzylepna wall-art

Przeznaczona do prostych i gładkich ścian (pokrytych farbami akrylowymi lub farbami gruntującymi), wszelkich powierzchni płaskich, szkła i mebli. Wykonana jest z samoprzylepnej folii ściennej. Prosta w montażu. Poszczególne części montowane są na zakładkę.

Fototapeta samoprzylepna na trudne podłoża

Posiada warstwę samoprzylepną o wysokiej sile klejenia. Specjalistyczny klej umożliwia montaż na większości gładkich powierzchni,w tym również na ścianach pokrytych farbami lateksowymi. Tapeta idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach klimatyzowanych, miejscach o zwiększonej wilgotności czy łukach. Poszczególne części montowane są na zakładkę.

Fototapeta flizelinowa (350g)

Gruba, matowa powierzchnia nie odbija światła, maskuje nierówności ściany i pęknięcia. Do stosowania na wszelkiego rodzaju farbach. Ta luksusowa tapeta jest elastyczna, wytrzymała i jednocześnie łatwa w montażu. Posiada certyfikat bezpieczeństwa jak i niepalności klasy B1, M1, Euro. Do montażu użyj kleju - Metylan Direct lub Special.

Fototapeta lateksowa (212g)

Drukowana jest na aksamitnym papierze powlekanym lateksem. Dzięki zwiększonej grubości jest łatwa w montażu. Ze względu na swoje właściwości sprawdza się na nierównych powierzchniach ścian gdzie ukrywa ich drobne niedoskonałości. Poszczególne części montowane są na zakładkę przy użyciu kleju - Metylan Special.


Dodatkowe informacje

Jeżeli obydwa wymiary przekraczają 120-130 cm wówczas tapeta dostarczana jest w postaci brytów (rolek). W zestawie znajduje się czytelna instrukcja montażu.

Czas produkcji

Od zaksięgowania wpłaty tapety produkowane są w przeciągu 2-3 dni roboczych i 3-4 dni dla wersji laminowanych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Laminowanie

Laminowanie to proces nakładania transparentnej folii zabezpieczającej na grafice. Zabezpiecza wydruk przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i umożliwia czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki. Warstwa laminatu zawiera filtr UV, który chroni fototapetę przed promieniami słonecznymi i zapobiega blaknięciu, a także usztywnia wydruk i ułatwia proces klejenia fototapety.

Fototapety przeznaczone na ściany polecamy pokryć laminatem matowym, który ukrywa drobne niedoskonałości podłoża. Dodatkowo jego satynowa powierzchnia nie odbija światła słonecznego. Laminat błyszczący o lustrzanej powierzchni uwypukla wszelkie niedoskonałości podłoża dlatego sugerowanym miejscem montażu są drzwi, meble lub szkło.

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store