tablica suchościeralna w dowolnym rozmiarze

tablica suchościeralna w dowolnym rozmiarze
tablica suchościeralna w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna w dowolnym rozmiarze
szt. 17,80 zł

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi okres.

Dostępne są dwie powierzchnie suchościeralnej: matowa lub błyszcząca.

Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do pracy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika. Ze względu na swa lekką, niewidoczną dla oka porowatość, posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic lub wodą z małą ilością płynu do mycia naczyń.

Tablicę możesz zamówić jako:
  • samoprzylepną - wykonaną z elastycznej folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Do montażu na gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane;
  • usztywnioną, na podkładzie PCV - PCV to wodoodporne tworzywo o grubości 5 mm. Tablica jest bardzo lekka  i wytrzymała. Nowoczesny wygląd zapewnia brak ramek;
  • dwustronną - to tablica usztywniona z obustronną powierzchnią suchościeralną lub suchościeralną i kredową z drugiej strony.
O tablicach
  • są odporne na działanie warunków atmosferycznych - możesz użytkować je na zewnątrz;
  • wykonujemy je w dowolnym rozmiarze - wybierz o rozmiar większą i w uwagach napisz informacje o formacie docelowym;
  • tablice na podkładzie PCV możemy wykonać w rozmiarze większym niż dostępny w sklepie - napisz do nas;
  • należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych (markery półpermanentne nie sprawdzą się na tego typu tablicach).
  • oferujemy komplet próbek;
  • gdy obydwa wymiary są większe niż 133 cm tablica będzie wykonana z elementów. Dla tablic kolorowych jest to 120 cm lub 100 cm w zależności od wybranego koloru. Tablica dzielona jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Montaż
Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na dowolną płaską i gładką powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Tablicę usztywnioną można zamontować za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub wykorzystać jako wolnostojącą.

Terminy realizacji
Tablica samoprzylepna - do 3 dni roboczych, tablice kolorowe oraz na podłożu z PCV - do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store