Fototapeta 04X Tulipany 3510

Fototapeta 04X Tulipany 3510
Fototapeta 04X Tulipany 3510 Fototapeta 04X Tulipany 3510 Fototapeta 04X Tulipany 3510
szt. 65,00 zł
rozmiarszer. x wys. cm
bazowy100,0 x 65,0
A120,0 x 80,0
B140,0 x 95,0
C160,0 x 105,0
D180,0 x 120,0

Tapeta dostępna jest w kilku wersjach materiałowych tak by każdy mógł dopasować ją do swoich potrzeb. Dodatkowo, ponieważ jesteśmy producentem możemy przygotować fototapetę w dowolnym formacie, wersji kolorystycznej czy kadrowaniu.

fototapeta samoprzylepna Wall-Art

Fototapeta wykonana jest z matowej lub błyszczącej folii ściennej, przeznaczona jest do montażu na gładkich ścianach i powierzchniach szklanych. Zapewnia doskonałe przyleganie do powierzchni i dużą trwałość.

fototapeta lateksowa

Drukowana jest na luksusowym, grubym powlekanym papierze lateksowym. Ze względu na swoje właściwości nadaje się idealnie do naklejania na nierówne powierzchnie, ukrywając niedoskonałości ściany. Fototapetę przykleja się standardowym klejem do tapet. Fototapeta dostępna jest wyłącznie w wersji laminowanej.

fototapeta, naklejka Uni-Art

Matowa lub błyszcząca znajduje zastosowanie na gładkich powierzchniach (metalach, płytach meblowych,kg, szkle itd.) w tym również ścianach gdy potrzebny jest mocniejszy klej.

fototapeta Glass-Art

Przeznaczona do oklejania paneli i tafli szklanych (panele nad blatami kuchennymi, w łazienkach, szafach, stołach czy schodach). Drukowana jest na przeźroczystej folii, w odbiciu lustrzanym i naklejana "od tyłu". Dodatkowo można zalaminować ją białą folią, wówczas staje się nieprzeźroczysta.

plakat

Drukowany jest na najwyższej jakości, grubym pół-matowym papierze (212g).

opcjonalne laminowanie

Zabezpiecza wydruk przed porysowaniem oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV. Laminowane fototapety doskonale sprawdzą się w kuchniach, jadalniach i pokojach dziecięcych. Są również prostsze w montażu dzięki większej sztywności.

DODATKOWE INFORMACJE

Jeżeli obydwa wymiary przekraczają 120-130 cm wówczas tapeta dostarczana jest w postaci brytów (rolek) przygotowanych do klejenia na tzw. zakładkę, tak aby każda z części idealnie do siebie pasowała i finalnie utworzony został piękny, jednolity wzór.W zestawie znajduje się czytelna instrukcja montażu.

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność fototapet. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. Wybierz fototapetę Uni-Art która ma mocniejszy klej i z większą siłą przywiera do ściany lub fototapetę lateksową.

czas produkcji

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie: fototapety Wall Art i Uni Art 2-3 dni robocze; fototapety laminowane 3-4 dni robocze; plakaty 1-2 dni robocze. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store