Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Nasze realizacje Kontakt

fototapeta do kuchni plaża 2820

fototapeta do kuchni plaża 2820 fototapeta do kuchni plaża 2820 fototapeta do kuchni plaża 2820
fototapeta do kuchni plaża 2820
27,50 zł

Niekończąca się plaża wzbudza spokój i poprawia samopoczucie.

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy60,0 x 40,0
A x 1.590,0 x 60,0
B x 2.0120,0 x 80,0
C x 2.5150,0 x 100,0
D x 3.0180,0 x 120,0
E x 3.5210,0 x 140,0
F x 4.0240,0 x 160,0
G x 4.5270,0 x 180,0
H x 5.0300,0 x 200,0
I x 5.5330,0 x 220,0

Tapeta do kuchni to oryginalny sposób na jej szybką i ciekawą metamorfozę. To rozwiązanie jest praktyczne, szybkie i umożliwia łatwą zmianę dekoracji w przyszłości. Fototapeta dostępna jest w dwóch wersjach, jako:

  • fototapeta samoprzylepna laminowana Wall-Art
  • fototapeta samoprzylepna do podklejenia "od tyłu" na tafli szklanej Glass-Art

fototapeta samoprzylepna Wall-Art

Fototapeta wykonana jest z matowej lub błyszczącej folii ściennej, przeznaczona jest do montażu na gładkich ścianach, panelach meblowych i powierzchniach szklanych. Zapewnia doskonałe przyleganie do powierzchni i dużą trwałość. Laminowanie (błysk lub aksamitny mat) zabezpiecza wydruk przed porysowaniem oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV. Tapeta odporna jest na działanie wilgoci, pary wodnej, tłuszczy, oleju etc.

fototapeta Glass-Art

Przeznaczona do oklejania paneli i tafli szklanych (panele nad blatami kuchennymi, w łazienkach, szafach, stołach czy schodach). Drukowana jest na przeźroczystej folii, w odbiciu lustrzanym i naklejana "od tyłu". Dodatkowo można zalaminować ją białą folią, wówczas staje się nieprzeźroczysta.

Ponieważ jesteśmy producentem możemy przygotować fototapetę w dowolnym formacie, wersji kolorystycznej czy kadrowaniu.

DODATKOWE INFORMACJE

Jeżeli obydwa wymiary tapety przekraczają 120-130 cm wówczas jest w postaci brytów (rolek) przygotowanych do klejenia na tzw. zakładkę, tak aby każda z części idealnie do siebie pasowała i finalnie utworzony został piękny, jednolity wzór. W przypadku fototapet Glass-Art części klejone są metodą na styk. W zestawie znajduje się czytelna instrukcja montażu.

Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność fototapet. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami.

czas produkcji

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie 3-4 dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo