tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze

tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze
tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze
szt. 78,88 zł

Tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem. Elegancka rama, estetyczne głowice narożne dopełniają zgrabnej całości. Tablica dostępna jest w wersji błyszczącej jak i MATOWEJ. Tablica wyposażona jest w rewelacyjną powierzchnię suchościeralną. Nie pojawiają się na niej "duszki" będące pozostałością po poprzednich napisach, nawet gdy tablica pozostanie niezmazana przez wiele tygodni. Tablica matowa może pełnić rolę ekranu dla rzutnika, gdyż w znacznym stopniu ogranicza odbicia światła. Tablica matowa względu na drobną, niewidoczną dla oka porowatość swojej powierzchni posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Nie jest to jednak problemem gdyż tablicę bez problemu można doczyścić wilgotną szmatką lub za pomocą płynu do tablic.
Tablice matowe wyciera się po wyschnięciu napisów.

Tablica w ramie aluminowej bardzo silnie przyciąga magnesy gdyż jej podkład wykonany jest z blachy.

Tablicę zamówić można w dowolnym rozmiarze.
Rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm]

Dajemy Ci nieograniczoną swobodę komponowania własnego produktu:

  • dowolny format;
  • powierzchnia suchościeralna może być błyszcząca lub MATOWA;
  • wydruk może zajmować całą powierzchnię tablicy i jest suchościeralny;
  • warstwa suchościeralna wykonana z profesjonalnej folii tablicowej;
  • ukryty, haczykowy system montażu.
Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie markowych mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych ( mazaki permanentne jak również półpermanente nie nadają się do tego typu tablic).
Tablica przeznaczona jest wyłącznie do użytku wewnętrznego, w pomieszczeniach pozbawionych wilgoci.  Jeśli jednak potrzebujesz tablicy na zwenątrz lub do wilogtnego pomieszczenia skontaktuj się z nami znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

jak złożyć zamówienie?

Pamiętaj, że do wykonania tablicy niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@wally.com.pl

Poprowadzimy Cię krok po kroku. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, skontaktuj się z nami. Możesz również przesłać do nas swoją grafikę na adres info@wally.com.pl, ocenimy je i przygotujemy plik poglądowy.

Wytyczne do wykonania projektu znajdują się na dole strony w instrukcjach i poradach.


Termin realizacji:

Tablice z własnym nadrukiem realizujemy w terminie do 10 dni roboczychw przypadku dużych zamówień termin realizacji ustalany jest indywidualne.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store