Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

naklejka na laptopa droga do zamku P426

naklejka na laptopa droga do zamku P426
naklejka na laptopa droga do zamku P426
24,99 zł z VAT
20,32 zł netto

Któż z nas nie chciałby mieć w posiadaniu wielkiego, majestatycznego zamku? No cóż, własne pałace mają jedynie nieliczni i nie ma się co łudzić, że w przyszłości każdy z nas będzie mógł dołączyć do tego elitarnego grona. Co innego, jeśli weźmiemy pod uwagę fotografię przedstawiającą zamek w pełnej swej okazałości. Efektowna grafika z pałacem w tle może wzbogacić wygląd każdego wnętrza, dodając mu odrobiny luksusu i przepychu. Jeśli zatem pragniemy podziwiać piękno architektonicznych perełek, polecamy wykorzystać prezentowany motyw jako element wzbogacający prezencję naszego komputera.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

  • Ochronisz obudowę przed zarysowaniami,
  • wyróżnisz się z jednobarwnego tłumu tysięcy takich samych urządzeń,
  • zamontujesz ją sam w kilka minut, niepotrzebne są żadne specjalne umiejętności.

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo