info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

tablica kredowa magnetyczna z nadrukiem w dowolnym rozmiarze

56,49 PLN z VAT
45,93 PLN netto

Tablica kredowa magnetyczna z nadrukiem to rewolucyjny produkt. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie umieścić nadruk na całej powierzchni tablicy. Wykonujemy produkty w dowolnym kolorze, z dowolną grafiką, tworząc unikalne rozwiązania brandingowe. Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, menu restauracji czy stworzyć tabliczki produkcyjne, informacyjne i kierunkowe, etykiety i cenówki. Tablica kredowa idealnie sprawdzi się również w przestrzeni domowej. Stwórz swój własny spersonalizowany planer, listę zadań a nawet nadrukuj fotografię swoich pociech lub ukochanego pupila tak, aby ich widok każdego dnia cieszył Twoje oczy.

Tablice nadają się do zastosowania na zewnątrz, ponieważ są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Warstwa magnetyczna wykonana jest z super nowoczesnego tworzywa ferromagnetycznego, które jest plastyczne i lekkie. Wymaga jednak stosowania dobrych magnesów o średnicy od 34 mm lub magnesów neodymowych. Jeżeli zależy Ci na najwyższej sile przyciągania magnetycznego (np. masz magnesy z wakacji) skorzystaj z naszych tablic w ramach aluminiowych, które silnie przyciągają magnesy.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie miękkiej kredy szkolnej.

Tablica drukowana dostępna jest w trzech wersjach:

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Do wykonania tablicy niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@wally.com.pl Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian w projekcie.

Montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Warstwa klejowa jest dość mocna i demontując tablicę należy liczyć się z potencjalnymi uszkodzeniami powierzchni. Szczególnie dotyczy to ścian, w dużo mniejszym stopniu mebli czy szkła. Dla tych którzy mają wątpliwości polecamy wersję z 5 mm PCV którą można przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą. Tablicę można zamówić w dowolnym rozmiarze dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Termin realizacji
Tablice realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Pamiętaj!

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. Polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV lub w ramach aluminiowych.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane