info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

tablica kredowa z indywidualną grafiką w dowolnym rozmiarze

25,60 PLN z VAT
20,81 PLN netto

Tablica kredowa wyposażona jest w unikalną powierzchnię suchościeralną. Ta półmatowa powłoka umożliwia wykonanie nadruku na całej powierzchni tablicy kredowej! Otwiera to nowe możliwości, niedostępne wcześniej dla tego rodzaju tablic. Możemy wykonać produkt w dowolnym kolorze, z dowolną grafiką tworząc unikalne rozwiązania brandingowe. Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, menu restauracji czy też stworzyć tabliczki produkcyjne, informacyjne i kierunkowe, etykiety i cenówki.

Rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0 cm szer. x wys. [cm]
Tablicę zamówić można w dowolnym rozmiarze.

Dostępna jest w trzech wersjach:

Jak złożyć zamówienie?

Poprowadzimy Cię krok po kroku. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, skontaktuj się z nami. Możesz również przesłać do nas swoją grafikę na adres info@wally.com.pl, ocenimy je i przygotujemy plik poglądowy. Akceptujemy formaty jpg, tiff oraz wszelkie wektorowe.

Prosty montaż

Samoprzylepną tablicę suchościeralną wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować - zwyczajnie odkleić nie pozostawiając żadnych śladów. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie miękkiej kredy szkolnej.

Dlaczego tablica samoprzylepna?

Termin realizacji
Tablice realizujemy w terminie od 2 do 5 dni roboczych.

Pamiętaj!
Jeżeli obydwa z wybranych przez Ciebie wymiarów przekroczą 135 cm, wówczas tablica będzie składała się z części.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane