info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica kredowa magnetyczna dwustronna jezdna obrotowa z indywidualnym nadrukiem 170x100cm

1 599,00 zł z VAT
1 300,00 zł netto

Tablica kredowa obrotowo jezdna to doskonałe rozwiązanie do biur, szkół oraz sal konferencyjnych. Mobilność tablicy sprawia, że w kilka chwil możemy przemieścić ją na drugi koniec sali! Powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, przeznaczona jest do pisania zarówno mazakami kredowymi jak i miękką szkolną kredą. Tablica posiada również bardzo dobre właściwości magnetyczne.

Konstrukcja stelaża wykonana jest z trwałego metalu, a rama tablicy z dobrej jakości aluminium. Pozioma oś obrotu tablicy to 360°.

Tablica kredowa obrotowo jezdna dostępna jest w rozmiarze 170x100x195 cm.

Zarówno sama powierzchnia tablicy jak i kółka stelażu posiadają blokadę. Tablica wyposażona jest również w estetyczną aluminiową półkę na mazaki i kredę. Tablicę w łatwy sposób można czyścić gąbką lub wilgotną szmatką.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, kartę wydawczą z magazynu, spis materiałów, zmywalne etykiety czy elementy promocyjne POS. Ważne! Pamiętaj, że powinien to być gotowy, przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@wally.com.pl Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian w projekcie.

Uwaga! Cena podstawowa tablicy obejmuje nadruk jednostronny.

Termin realizacji 15-20 dni roboczych.

Polecane akcesoria
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane