info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

Obraz New York widok widok z lotu ptaka FP 2295 P

46,64 zł z VAT
37,92 zł netto

Pokaż mi swój obraz, a powiem Ci kim jesteś. Wystrój mieszkania opowiada naszą historię, jest nośnikiem przepięknych wspomnień, chwil radości oraz fantastycznych wieczorów. Nie pozwól więc aby był on nudny! Nasycone kolory obrazu każdego dnia cieszyć będą oczy domowników, a wyjątkowy wzór który wybierzesz, podkreśli Twoją osobowość. Poszukiwania Twojej wyjątkowej ściennej dekoracji kończą się właśnie tutaj. Nasze obrazy, wykonane z wysokiej jakości materiałów, przyprawią Twoje mieszkanie szczyptą dobrego smaku, a goście nie będą mogli oderwać od nich wzroku.

Do wyboru posiadamy trzy podłoża na których możemy przygotować Twój obraz:

PCV

PCV to lekki oraz wytrzymały materiał o grubości 5 mm, który doskonale sprawdzi się jako ścienna dekoracja. W ostatnich czasach święcący triumfy ze względu na prostą formę oraz łatwość montażu, dzięki którym unikniesz niepotrzebnego bałaganu, a obraz zawiśnie na ścianie zanim zdążysz się obejrzeć! Każdy obraz poddajemy procesowi laminowania, które dzięki specjalnym filtrom UV chroni obraz przed czynnikami zewnętrznymi oraz przed blaknięciem. Domyślnie proponujemy matowe wykończenie obrazu, które nie odbija światła. Jeśli jednak zależy Ci na wykończeniu błyszczącym - dodaj komentarz do swojego zamówienia.

Dibond

Szczególnie sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach ze względu na swój stylowy wygląd. Dibond to elegancki materiał o rdzeniu wykonanym z tworzywa sztucznego, z obu stron pokryty warstwą aluminium. Grubość dibondu to 3 mm, obraz wykonany na tego typu podłożu można przymocować na specjalnych dystansach, dzięki czemu stworzymy interesującą, przestrzenną dekorację. Każdy obraz jest laminowany oraz wykończony w matowy sposób. Jeśli jednak zależy Ci na błyszczącym efekcie - skontaktuj się z nami! Filtr UV chroni obraz przed blaknięciem oraz czynnikami zewnętrznymi co sprawia, że przez lata będziesz mógł cieszyć się doskonałym wyglądem dekoracji.

Płótno Canvas

Wysokiej jakości płótno Canvas to propozycja najbliższa tradycyjnym rozwiązaniom. Stylowy obraz na płótnie naciągnięty jest na sosnową blejtramę oraz odpowiednio zabezpieczony werniksem, który chroni dekorację przed blaknięciem. Boki obrazu są starannie pokryte nadrukiem. Jest to produkt gotowy do zawieszenia, dzięki temu już w kilka chwil możesz cieszyć się dekoracją, która sprawi, że Twoje mieszkanie stanie się wyjątkowe.

Sprawdź naszą bogatą kolekcję obrazów i wybierz propozycję idealną dla Ciebie! Jeśli masz pomysł na wyjątkowy, indywidualny wzór, którego nie znalazłeś w naszych propozycjach albo poszukujesz dekoracji w konkretnym rozmiarze, którego nie ma na naszej stronie internetowej - skontaktuj się z nami!

Szczegóły wykonania obrazu

sosnowa rama z klinamisosnowa rama z klinami
zadrukowane krawędziezadrukowane krawędzie
starannie wykończone rogistarannie wykończone rogi
bawełniane płótnobawełniane płótno i werniks

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane