info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Fototapeta na ścianę architektura w Londynie FP 3270

17,24 zł 14,02 netto
rozmiarszer. x wys. cm
bazowy60,0 x 40,0
A x 1.590,0 x 60,0
B x 2.0120,0 x 80,0
C x 2.5150,0 x 100,0
D x 3.0180,0 x 120,0
E x 3.5210,0 x 140,0
F x 4.0240,0 x 160,0
G x 4.5270,0 x 180,0
H x 5.0300,0 x 200,0

Fototapeta Wally to połączenie druku najwyższej jakości i precyzyjnego wykonania. Do wyboru masz cztery wersje materiałów. Każdy z nich został starannie wyselekcjonowany pozwalając na idealne dopasowanie tapety do Twoich potrzeb i miejsca montażu.

Fototapeta flizelinowa

Gruba, matowa powierzchnia fototapety nie odbija światła, maskuje również drobne nierówności ściany i pęknięcia. Doskonała do stosowania na wszelkiego rodzaju farbach. Fototapeta posiada certyfikat bezpieczeństwa jak i niepalności klasy B1, M1, Euro.

Fototapeta samoprzylepna

Wykonana z samoprzylepnej folii ściennej. Przeznaczona do prostych i gładkich ścian (pokrytych farbami akrylowymi) oraz wszelkich powierzchni płaskich, szkła, mebli.

Fototapeta lateksowa

Drukowana na aksamitnym papierze powlekanym lateksem. Ze względu na zwiększoną gramaturę materiału doskonale sprawdza się również na nierównych powierzchniach ścian, ukrywając ich drobne niedoskonałości.

Fototapeta samoprzylepna na trudne podłoża

Fototapeta samoprzylepna o wysokiej sile klejenia. Specjalistyczny klej umożliwia montaż na większości gładkich powierzchni, w tym również na ścianach pokrytych farbami lateksowymi. Fototapeta idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach klimatyzowanych, miejscach o zwiększonej wilgotności czy łukach.

Specyfikacja
Fototapeta flizelinowaFototapeta samoprzylepnaFototapeta lateksowaFototapeta samoprzylepna na trudne podłoża
Materiał matowa flizelina 350g folia samoprzylepna aksamitny papier powlekany lateksem 212g folia samoprzylepna o podwyższonej sile klejenia
Powierzchnia montażu gładkie powierzchnie, fototapeta ukrywa drobne niedoskonałości gładkie powierzchnie pokryte farbami akrylowymi gładkie powierzchnie, fototapeta ukrywa drobne niedoskonałości gładkie powierzchnie, pokryte dowolnymi farbami
Sposób montażu przy użyciu kleju do tapet, na styk w formie naklejki, na zakładkę pomiędzy brytami. Minimum 14 dni po malowaniu ścian. przy użyciu kleju do tapet, na styk w formie naklejki, na zakładkę pomiędzy brytami. Minimum 14 dni po malowaniu ścian.
Przydatne akcesoria klej Metylan Special lub Direct rakla klej Metylan Special rakla
Laminowanie opcjonalne zalecane konieczne zalecane
Certyfikat niepalności B1 tak - - -
Montaż w miejscach o podwyższonej wilgotności - - - tak
Laminowanie

Laminat chroni fototapetę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, zapobiega blaknięciu dzięki filtrom UV oraz usztywnia wydruk, ułatwiając montaż fototapety. Do wyboru dwie wersje laminatu:

  • laminat matowy - ukrywa drobne nierówności podłoża, nie odbija światła słonecznego,
  • laminat błyszczący - może uwypuklać nierówności oraz odbjiać światło. Świetnie sprawdzi się do idealnie gładkich powierzchni: mebli, drzwi lub szkła.
Podział fototapety

Jeżeli obydwa wymiary (szer. i wys.) przekraczają 130 cm (103 cm w przypadku fototapety flizelinowej), fototapeta dostarczana jest w postaci rolek.

Termin realizacji

Twoja fototapeta zostanie wyprodukowana w terminie 3-5 dni roboczych, po czym nastąpi jej wysyłka.

Polecane akcesoria
Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane