info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Fototapeta na ścianę abstrakcyjne postacie FP 4665

17,24 zł z VAT
14,02 zł netto
rozmiarszer. x wys. cm
bazowy60,0 x 40,0
A x 1.590,0 x 60,0
B x 2.0120,0 x 80,0
C x 2.5150,0 x 100,0
D x 3.0180,0 x 120,0
E x 3.5210,0 x 140,0
F x 4.0240,0 x 160,0
G x 4.5270,0 x 180,0
H x 5.0300,0 x 200,0
I x 5.5330,0 x 220,0

Fototapeta Wally to połączenie druku najwyższej jakości i precyzyjnego wykonania. Do wyboru masz cztery wersje materiałów. Każdy z nich został starannie wyselekcjonowany pozwalając na idealne dopasowanie tapety do Twoich potrzeb i miejsca montażu.

Fototapeta flizelinowa

Gruba, matowa powierzchnia fototapety nie odbija światła, maskuje również drobne nierówności ściany i pęknięcia. Doskonała do stosowania na wszelkiego rodzaju farbach. Fototapeta posiada certyfikat bezpieczeństwa jak i niepalności klasy B1, M1, Euro.

Fototapeta samoprzylepna

Wykonana z samoprzylepnej folii ściennej. Przeznaczona do prostych i gładkich ścian (pokrytych farbami akrylowymi) oraz wszelkich powierzchni płaskich, szkła, mebli.

Fototapeta lateksowa

Drukowana na aksamitnym papierze powlekanym lateksem. Ze względu na zwiększoną gramaturę materiału doskonale sprawdza się również na nierównych powierzchniach ścian, ukrywając ich drobne niedoskonałości.

Fototapeta samoprzylepna na trudne podłoża

Fototapeta samoprzylepna o wysokiej sile klejenia. Specjalistyczny klej umożliwia montaż na większości gładkich powierzchni, w tym również na ścianach pokrytych farbami lateksowymi. Fototapeta idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach klimatyzowanych, miejscach o zwiększonej wilgotności czy łukach.

Specyfikacja
Fototapeta flizelinowaFototapeta samoprzylepnaFototapeta lateksowaFototapeta samoprzylepna na trudne podłoża
Materiał matowa flizelina 350g folia samoprzylepna aksamitny papier powlekany lateksem 212g folia samoprzylepna o podwyższonej sile klejenia
Powierzchnia montażu gładkie powierzchnie, fototapeta ukrywa drobne niedoskonałości gładkie powierzchnie pokryte farbami akrylowymi gładkie powierzchnie, fototapeta ukrywa drobne niedoskonałości gładkie powierzchnie, pokryte dowolnymi farbami
Sposób montażu przy użyciu kleju do tapet, na styk w formie naklejki, na zakładkę pomiędzy brytami. Minimum 14 dni po malowaniu ścian. przy użyciu kleju do tapet, na styk w formie naklejki, na zakładkę pomiędzy brytami. Minimum 14 dni po malowaniu ścian.
Przydatne akcesoria klej Metylan Special lub Direct rakla klej Metylan Special rakla
Laminowanie opcjonalne zalecane konieczne zalecane
Certyfikat niepalności B1 tak - - -
Montaż w miejscach o podwyższonej wilgotności - - - tak
Laminowanie

Laminat chroni fototapetę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, zapobiega blaknięciu dzięki filtrom UV oraz usztywnia wydruk, ułatwiając montaż fototapety. Do wyboru dwie wersje laminatu:

Podział fototapety

Jeżeli obydwa wymiary (szer. i wys.) przekraczają 130 cm (103 cm w przypadku fototapety flizelinowej), fototapeta dostarczana jest w postaci rolek.

Termin realizacji

Twoja fototapeta zostanie wyprodukowana w terminie 3-5 dni roboczych, po czym nastąpi jej wysyłka.

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane