info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica magnetyczna obrotowo jezdna ceramiczna 180x120cm

2 218,00 zł z VAT
1 803,25 zł netto

Ceramiczna tablica obrotowo-jezdna doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba ujścia kreatywności. Z łatwością przemieścisz ją nawet na drugi koniec sali, a gumowe kółka nie zarysują podłogi. Dzięki magnetycznym właściwościom przypniesz do niej wszystkie istotne notatki, a ceramiczna powierzchnia zapewni możliwość wygodnego pisania markerami suchościeralnymi.

Zalety tablicy

  • Nieograniczona mobilność sprawia, że w zaledwie kilka chwil i bez wysiłku możesz przemieścić tablicę na drugi koniec sali.
  • Wytrzymała powierzchnia ceramiczna oraz możliwość wygodnego pisania markerami suchościeralnymi oraz ścierania napisów za pomocą ścieraka.
  • Stabilność dzięki gumowym kółkom z funkcją blokady, które nie porysują podłogi, a do tego umożliwią wygodne użytkowanie bez przemieszczania się tablicy.
  • Wygodne przechowywanie ważnych notatek dzięki właściwościom magnetycznym.
  • Możliwość regulacji szerokości stojaka w poziomie za pomocą metalowych teleskopowych drążków. W razie potrzeby możesz dokupić dodatkową powierzchnię oraz używać jej zamiennie (zwiększając bądź zmniejszając ilość miejsca do pisania), dzięki czemu doskonale dopasujesz rozmiar tablicy do swoich bieżących potrzeb. Uwaga! Wysokość tablicy nie jest regulowana!

Rozmiar tablicy 180x120 cm
Całkowita wysokość tablicy 192 cm

Termin realizacji
Twoje zamówienie zrealizujemy w terminie od 5-7 dni roboczych.

Polecane akcesoria
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane