[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Naklejka na laptopa abstrakcja 0063

29,9624,36 netto

Przyjęło się sądzić, że wyłącznie nowoczesne aranżacje wnętrz doskonale harmonizują się z grafikami abstrakcyjnymi. W rzeczywistości, minimalizm, modernizm czy futuryzm często sięga po tego typu dekoracje, co jednak nie oznacza, że miłośnicy klasycznych stylizacji nie mogą sobie na nie pozwolić. W istocie, wytwory sztuki abstrakcyjnej bardzo dobrze komponują się w stylach skandynawskich, marynarskich, retro czy inspirowanych filozofią zen. My polecamy zastosowanie abstrakcyjnych wzorów na tle aranżacji utrzymanej w stylistyce vintage. Satysfakcja gwarantowana!

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa abstrakcja 0063
15639
5523
1269
Naklejka na laptopa abstrakcja 0063
29.96
PLN
Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie