Tablice kredowe

/ 5 ()

Tablica kredowa to produkt, którego popularność nieustannie wzrasta. Wszystko to, dzięki praktycznym właściwościom, które sprawdzą się zarówno w Twoim domu, jak i firmie. Wykorzystasz ją jako praktyczny notatnik, miejsce na nieustannie aktualizowaną listę to-do, dekorację lokalu gastronomicznego, ale również jako narzędzie edukacyjne w dziecięcym pokoju. Wachlarz możliwości jest wręcz nieskończony! Sprawdź naszą ofertę sklepu internetowego z praktycznymi dekoracjami i zdecyduj, która tablica kredowa na ścianę (i nie tylko!) sprawdzi się dla Ciebie najlepiej!

Tablica kredowa – nie tylko do szkoły!

Tradycyjne tablice kredowe, na których najczęściej zapisywało się działania matematyczne, mogą przywołać bardziej lub mniej pozytywne wspomnienia szkolne. Choć ich obecność może kojarzyć się głównie z budynkiem szkoły, warto mieć świadomość, że w dzisiejszych czasach tego typu produkty znajdują o wiele szersze zastosowanie i świetnie sprawdzają się zarówno w warunkach szkolnych, jak i domowych, ale nie tylko! Wysokiej jakości tablice kredowe w ostatnich latach spotkać można m.in. w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych jak restauracje czy puby. Wystarczy przypomnieć sobie spacer po rynku, gdzie przy wejściu do danej knajpy często stoi czarna tablica kredowa, na której wypisane są dzisiejsze dania, napoje czy aktualne promocje.

Samoprzylepna tablica kredowa – różne zastosowanie

Jak wspomnieliśmy wyżej – nasze tablice kredowe wykorzystasz zarówno we wnętrzach prywatnych, firmowych, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Do wyboru masz zarówno tablice do kredy samoprzylepne, jak i tablice na podkładzie PCV. 

Gdzie sprawdzą się jej poszczególne warianty? 

Tablice kredowe na ścianę i nie tylko – poznaj ich zalety!

Co sprawia, że kredowe tablice cieszą się taką popularnością w ostatnim czasie? Przemawia za tym szereg zalet, o których warto poczytać! Co więc możemy powiedzieć o tym elemencie wyposażenia? 

Tablica do kredy dla dzieci – różne wzory

Tablica kredowa dla dzieci przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym milusińskim! Wybierz klasyczne tablice do kredy z naszej oferty, bądź zaszalej, wybierając tablicę w ciekawym i przyciągającym wzrok kształcie! Produkty inspirowane ulubionymi zwierzątkami, zamkami rodem z bajek Disneya bądź przedstawiające ulubionych bohaterów z pewnością zachwycą Twoją pociechę! A jeśli nie znalazłeś tablicy odpowiedniego kształtu, koloru bądź nadruku – zamów personalizowaną tablicę kredową, którą zaprojektujemy specjalnie na Twoje życzenie!

Wykonane z wysokiej jakości materiałów tablice do kredy przez lata będą cieszyć oczy swoich użytkowników doskonałym wyglądem. Ożywią wnętrza, pomogą Twoim pociechom w nauce, a także przyczynią się do reklamy Twojej firmy. Wybierz swój wariant tablicy kredowej i zamów go w naszym sklepie internetowym online Wally!

A jeżeli szukasz również czegoś innego…sprawdź pozostałą część oferty naszego sklepu. Na stronie dostępne są również wysokiej jakości tablice suchościeralne (w tym tablice magnetyczne), tablice szklane i wiele innych.

FAQ

Jakie kolory tablic kredowych są dostępne?

Powierzchnia tablicy kredowej najczęściej występuje w kolorze czarnym, choć na stronie znajdziesz również inne wersje utrzymane w różnych barwach jak zielony, brązowy i wiele innych.

Czy na tablicy kredowej można pisać markerem?

Tak – tablice przeznaczone są do pracy zarówno z kredą, jak i markerami kredowymi. Zanim jednak pozwolisz sobie na zakup pisaków, sprawdź, jaki marker jest odpowiedni.

W jakich rozmiarach występują tablice kredowe?

Na naszej stronie możesz zamówić tablice kredowe w dowolnym rozmiarze, stąd też możemy powiedzieć, że w asortymencie posiadamy zarówno małe, jak i duże warianty. Szeroka oferta tablic kredowych pozwala dopasować w 100% do swoich wymagań, a to czyni zakup udanym!

Czy na tablicy kredowej na wymiar można położyć magnes?

Nie, w przypadku tablic kredowych nie ma takiej opcji. Produkty te często są mylone z dostępnymi tablicami magnetycznymi kredowymi, które również znajdziesz na naszej stronie.

Jak dbać o tablicę kredową?

Do regularnej pielęgnacji warto używać miękkiej ściereczki lub gąbki, aby uniknąć zarysowań powierzchni. Nie warto z kolei używać środków chemicznych, które mogą uszkodzić powierzchnię.

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.