Program partnerski

Jeśli lubisz nasze produkty, chciałbyś podzielić opinią na ich temat, a dodatkowo zarabiać, zapraszamy do naszego programu afiliacyjnego.

Jak zarabiać razem z nami?
 

Jak zarabiać razem z nami?

Jeśli prowadzisz bloga, masz grupę na fanpage, prowadzisz Instagram lub publikujesz na youtube ciekawe filmy nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Wystarczy, że dołączysz do naszego programu afiliacyjnego, znajdującego się na platformie Webepartners.

 

Jak to działa?

Polecasz nasze produkty – polecenia prowadzą do sprzedaży w naszym sklepie – a my płacimy Ci prowizję. Proste prawda?

Co należy zrobić?
  1. Rejestrujesz się na stronie www.webepartners.pl jako wydawca.
  2. Potwierdzasz otrzymany link aktywacyjny, a Twoje konto staje się aktywne.
  3. Kolejny krok to uzupełnienie wizytówki.
  4. Teraz wyszukaj nas w dostępnych programach partnerskich i dołącz do naszego programu afiliacyjnego. Każdą prośbę sprawdzamy i akceptujemy osobiście, a o akceptacji zostaniesz powiadomiony drogą mailową.
  5. Gotowe!
Jak to działa

Zarabiać możesz nie tylko poprzez prowadzenie stronny WWW lub własnego bloga. Linki afiliacyjne możesz publikować również na fanpage, umieszczać w komentarzach pod swoimi filmami lub wysłać mailem bądź komunikatorem typu WhatsApp lub Messenger. Czy nie brzmi to ciekawie?

Dołącz i zarabiaj
Ile muszę zainwestować?
 

Ile muszę zainwestować?

Udział w programie i rejestracja są zupełnie bezpłatne. To od Ciebie zależy, które produkty będziesz polecać jak również w jakim czasie. Nie jesteś w żaden sposób zobligowany do prowadzenia konkretnych działań. W końcu ma to być połączenie przyjemnego z pożytecznym.

 

Ile mogę zarobić ?

Wyobraź sobie, że przesyłasz w mailu link koleżance. W momencie, gdy zdecyduje się ona na zakup trzymasz 8.5% wartości zamówienia tzn. dla przykładowego zamówienia za 500 zł Ty otrzymujesz aż 42,50 zł! Jeśli 10 osób dokona zakupu mamy już 425,00 zł. To już przyjemna kwota :).

Pamiętaj, że raz użyty przez Ciebie link może przynosić zyski przez długi czas, co więcej możesz zarabiać, gdy jesteś na wakacjach lub nawet śpisz. Nawet przekazywany dalej link wciąż zarabia tylko dla Ciebie!

Ile mogę zarobić?
Kiedy otrzymam zarobione pieniądze?
 

Kiedy otrzymam zarobione pieniądze?

Platforma samodzielnie zbiera transakcje i wylicza z nich Twoją prowizję. Wypłaty nie generują się automatycznie, ale już po uzbieraniu 100 zł możesz wnioskować o wypłacenie pieniędzy. Możesz też trzymać pieniądze na koncie i wypłacać według potrzeby.

Pobierz instrukcjęDołącz i zarabiaj
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.