info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Tablice Kanban lean manufacturing

Tablice Kanban wspierają zarządzanie projektami poprzez wizualizację zadań. Wykorzystanie prostych technik wizualizacji to rozwiązanie, które jest nie tylko wygodne, ale również pomaga w rozwinięciu pracy zespołowej oraz uskutecznia szybsze rozwiązywanie problemów.

Każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową - info@wally.com.pl

Jak działają tablice Kanban

Kanban to metoda oparta na zarządzaniu wizualnym - do jej wprowadzenia przydatna okaże się tablica kanbanowa z układem podzielonym na czynności, np. “do zrobienia”, “w trakcie” oraz “gotowe”. Za jej pomocą możemy pokazać zarówno prosty proces i pracę jednego zespołu, ale również ten skomplikowany, wymagający zaangażowania wielu zespołów oraz specjalistów.

Jakie korzyści niosą nasze tablice Kanban?

  • Wsparcie zarządzania projektami poprzez wizualizację. Dzięki możliwości spersonalizowania tablicy możesz stworzyć konkretne rubryki potrzebne dokładnie w Twojej firmie! Dzięki temu z łatwością dopasujesz potrzebną tablicę do swoich potrzeb.
  • Zwiększenie produktywności oraz poprawa wyników firmy poprzez analizę przepływu pracy pracowników. Dzięki temu, że na bieżąco możesz śledzić oraz analizować postępy w działaniach swoich oraz pracowników.
  • Zmniejszenie kosztów zarządzania oraz zwiększenie przejrzystości procesów produkcji, dzięki możliwości eliminacji błędów oraz strat.

Dlaczego wizualna metoda organizacji jest lepsza od innych?

Najszybciej przetwarzamy te informacje, które nie tylko jesteśmy w stanie zobaczyć oraz zwizualizować, ale również te, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego właśnie tablice suchościeralne z nadrukiem przedstawiającym zasady 5S to doskonały sposób na wprowadzenie nawyku w stosowaniu metod Lean Management!

Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane