info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice Kanban lean manufacturing

Tablice Kanban wspierają zarządzanie projektami poprzez wizualizację zadań. Wykorzystanie prostych technik wizualizacji to rozwiązanie, które jest nie tylko wygodne, ale również pomaga w rozwinięciu pracy zespołowej oraz uskutecznia szybsze rozwiązywanie problemów.

Każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową - info@wally.com.pl

Jak działają tablice Kanban

Kanban to metoda oparta na zarządzaniu wizualnym - do jej wprowadzenia przydatna okaże się tablica kanbanowa z układem podzielonym na czynności, np. “do zrobienia”, “w trakcie” oraz “gotowe”. Za jej pomocą możemy pokazać zarówno prosty proces i pracę jednego zespołu, ale również ten skomplikowany, wymagający zaangażowania wielu zespołów oraz specjalistów.

Jakie korzyści niosą nasze tablice Kanban?

  • Wsparcie zarządzania projektami poprzez wizualizację. Dzięki możliwości spersonalizowania tablicy możesz stworzyć konkretne rubryki potrzebne dokładnie w Twojej firmie! Dzięki temu z łatwością dopasujesz potrzebną tablicę do swoich potrzeb.
  • Zwiększenie produktywności oraz poprawa wyników firmy poprzez analizę przepływu pracy pracowników. Dzięki temu, że na bieżąco możesz śledzić oraz analizować postępy w działaniach swoich oraz pracowników.
  • Zmniejszenie kosztów zarządzania oraz zwiększenie przejrzystości procesów produkcji, dzięki możliwości eliminacji błędów oraz strat.

Dlaczego wizualna metoda organizacji jest lepsza od innych?

Najszybciej przetwarzamy te informacje, które nie tylko jesteśmy w stanie zobaczyć oraz zwizualizować, ale również te, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego właśnie tablice suchościeralne z nadrukiem przedstawiającym zasady 5S to doskonały sposób na wprowadzenie nawyku w stosowaniu metod Lean Management!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane