[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Tablice suchościeralne na wymiar

/ 5 ()

Wygodna, praktyczna oraz idealna wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego zapisania ważnych informacji. Tablica suchościeralna na wymiar stanowi idealne rozwiązanie zarówno do przestrzeni biurowych jak i prywatnych. Jej ogromną zaletą jest możliwość zamówienia specjalistycznego rozmiaru, co pozwala na zwiększenie efektywności miejsca pracy jak i poszerzenia funkcji edukacyjnej dla najmłodszych członków rodziny. Tablice suchościeralne są niebywale łatwe w montażu oraz wyjątkowo odporne na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu zachowują swoje właściwości użytkowe na długie lata.

Tablica suchościeralna w dowolnym rozmiarze

Zamówienie tablicy na wymiar pozwala na idealne dostosowanie jej do istniejącej przestrzeni oraz zrealizowanie własnej wizji aranżacyjnej.

Ma to szczególne znaczenie w różnego rodzaju placówkach szkoleniowych oraz firmach gdzie duża i wyraźna powierzchnia pozwala na pełniejsze oraz bardziej dokładne przedłożenie myśli na zapiski oraz symbole graficzne. Możesz wybrać zarówno niewielką tablicę nad biurko, jak i tablicę na całą biurową ścianę. Tablica w dowolnym rozmiarze sprawdzi się również w pomieszczeniach o nietypowych rozmiarach czy też ściennych skosach.

Tablica suchościeralna do biura

Tablica suchościeralna na wymiar doskonale sprawdzi się w biurze! Jakie są jej zalety? Szybko wykonasz na niej wszelkie niezbędne notatki, przeprowadzisz ważną konferencję, a po wszystkim zaledwie jednym ruchem zetrzesz z niej napisy. Tablica będzie od razu gotowa do dalszej pracy, co okaże się wyjątkowo ważne dla sal konferencyjnych w których odbywa się wiele wydarzeń w ciągu jednego dnia.

Tablica suchościeralna dla dzieci

Ze względu na swoją praktyczność, uniwersalność oraz bezpieczeństwo użytkowania tablice suchościeralne sprawdzą się również w szkołach oraz dziecięcych pokojach. Powstaną na nich pierwsze słowa, prosta obliczenia czy też małe dzieła sztuki. Wykorzystasz ją także podczas zabawy - rysując na niej kalambury czy też obrazkowe zagadki. Nasze tablice są całkowicie bezpieczne dla dzieci oraz środowiska.

Magnes suchościeralny - praktyczne rozwiązania

W naszej ofercie, oprócz tablic suchościeralnych na wymiar znajdziesz również uniwersalne magnesy suchościeralne. Umieścisz je na każdej płaskiej, metalowej powierzchni, takiej jak lodówka, zmywarka czy nawet bok samochodu! Magnesy posiadają takie same właściwości suchościeralne jak tablice, dodatkowo są dostępne w różnych kolorach, co pozwala na szerokie zastosowanie ich zarówno w biurach, salach konferencyjnych, wnętrzach prywatnych jak i halach produkcyjnych czy również w magazynach.

Sprawdź naszą ofertę suchościeralnych tablic i magnesów i dobierz idealne rozwiązanie do swoich potrzeb!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie