Tablica kredowa z indywidualnym nadrukiem

/ 5 ()

Tablice kredowe to przedmioty, które cieszą się niezwykłą popularnością w biurach, urzędach, studiach kreatywnych, restauracjach, ale również w zwyczajnych domach. Często służą do szybkich notatek, skutecznie mogą wyeksponować również menu Twojej restauracji, czy też poinformować o aktualnych promocjach. Czy można sprawić, żeby były jeszcze bardziej praktyczne? Oczywiście! Można dodać do nich nadruk, który sprawi, że tablica zyska nie tylko nowy charakter oraz będzie atrakcyjna wizualnie, ale stanie się również wygodniejsza oraz bardziej praktyczna!

Tablica kredowa na ścianę

Tablice kredowe z nadrukiem sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zrobienia notatek bądź przekazania informacji. Tablica, którą wybierzesz, powinna zostać jednak doskonale dopasowana do Twoich potrzeb (dopasuj również swoje tablice kredowe na wymiar), dlatego wychodzimy Ci naprzeciw i proponujemy kilka różnych rodzajów tablic! Jakich?

Tablica samoprzylepna

Świetna alternatywa dla tradycyjnej tablicy kredowej. Lekka, bezpieczna oraz banalnie prosta w montażu. Tablica samoprzylepna posiada własny klej, nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych narzędzi do jej montażu.

Tablica na podkładzie PCV

Sprawdzi się, jeśli poszukujesz usztywnianej tablicy. Lekka i wytrzymała, przytwierdzisz ją do ściany za pomocą dwustronnej taśmy klejącej bądź systemu montażu.

Tablica dwustronna na podkładzie PCV

Wygodna opcja, którą dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz wybrać hybrydę tablicy suchościeralnej oraz kredowej!

Tablica kredowa do kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym z pewnością sprawdzi się tablica kredowa! Zapiszesz na niej miłą informację dla pozostałych domowników albo menu na nadchodzący tydzień. Przyda się również do zrobienia listy zakupów! Wybierz tablicę kredową na podkładzie PCV, a nie straszna będzie jej kuchenna wilgoć, ponieważ tablica w całości wykonana jest z materiałów odpornych na wodę. W kuchni doskonale świetnie sprawdzą się również magnetyczne tablice kredowe z oferty naszego sklepu.

Tablica kredowa dla dzieci

Tablica kredowa sprawdzi się również jako prezent dla Twojego dziecka, które będzie mogło tworzyć na niej rozmaite napisy bądź obrazki. Tablica okaże się pomocna również przy nauce pisania czy liczenia, a także podczas tworzenia pierwszych dzieł sztuki!

Jesteś kreatywny i nie zadowalają Cię standardowe tablice kredowe? Specjalnie dla Ciebie możemy spersonalizować każdą zamówioną tablicę za pomocą nadruku, który sobie wymarzysz. W tym miejscu zachęcamy Cię do sprawdzenia również innych produktów dla najmłodszych, w tym: suchościeralnych tablic edukacyjnych dla dzieci

Zadbaj o komfort notowania i sprawdź ofertę naszych kredowych tablic oraz innych produktów. Znajdziesz u nas również m.in. tradycyjne tablice szkolne, tablice szklane, planery, tabliczki i wiele więcej.

Nie znalazłeś jeszcze tego czego szukasz? Sprawdź inne nasze kategorie tego produktu
Tablice kredowe na wymiar
Tablice kredowe z własnym nadrukiem
Tablice kredowe kształtowe
Tablice kredowe z grafiką
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.