info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice jezdne i wolnostojące

Praktyczne i estetycznie wykonane tablice jezdne to świetna propozycja nie tylko dla szkół i uczelni, ale także i biur czy sal konferencyjnych. To uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich miejsc, w których zachodzi potrzeba częstego notowania oraz przedstawiania projektów, planów oraz pomysłów. Dodatkową zaletą naszych tablic jest ich mobilność - w razie potrzeby bez problemu przesuniesz je na drugi koniec pomieszczenia!

Mobilne tablice jezdne

Mobilne tablice, które są dostępne w naszym sklepie internetowym możemy podzielić na kilka rodzajów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni produkt, doskonale dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz wybierać spośród wersji suchościeralnych, kredowych, ale również i korkowych!

Tablica jezdna suchościeralna - komfort oraz wygoda użytkowania

Dostępne u nas tablice pokryte są wysokiej jakości materiałem suchościeralnym, który zapewnia czystość i łatwość ścierania niezależnie od czasu użytkowania i okresu, na który pozostawiamy napisy. Łatwe do wytarcia za pomocą ściereczek, gąbek, mikrofibry. Nie ma konieczności dodatkowego czyszczenia za pomocą płynów czy detergentów.

Do tablicy przeznaczone są specjalne mazaki suchościeralne, które pozwalają na łatwe zmywanie wykonanych napisów nawet po długim czasie. Nie musisz martwić się, że na tablicy wystąpią przebarwienia od napisów, z łatwością ścierają się one z powierzchni tablicy.

Tablica jezdna kredowa oraz korkowa

Tablice tego typu z pewnością doskonale przydadzą się w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkolne korytarze, przedszkola, sale lekcyjne czy też urzędy. Jedna tablica korkowa będzie doskonałym nośnikiem informacji, a na tablicy kredowej stworzysz za pomocą kredy bądź mazaków kredowych infografiki, czy też kalambury.

Mobilne tablice do biur i sal konferencyjnych

Nasze tablice oparte są o konstrukcję z solidnych materiałów, których zaletą jest duża mobilność. Bez trudności można je przesunąć nawet na drugi koniec sali. W razie potrzeby ruch kółek można zablokować. W naszej ofercie znajdziesz również tablice jezdne obrotowe, które posiadają opcje pisania także po drugiej stronie. W razie potrzeby wystarczy po prostu obrócić samą tablicę w pionie. W zestawie z tablicami znajdują się półki na potrzebne akcesoria, która pomaga w organizacji i zapobiega gorączkowemu poszukiwaniu potrzebnych Ci akcesoriów.

Sprawdź naszą ofertę mobilnych tablic i wybierz idealny wariant dla siebie!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane