Firmy usługowe

Wspieramy zarządzanie, organizację i komunikację w firmach poprzez innowacyjne systemy oznakowań oraz tablice

Realizuj swoje projekty bez kompromisów. Przejdź od koncepcji do gotowego produktu szybciej. Wykorzystaj pełną moc personalizacji produktów.

Stwórz swój produkt
Wspieramy zarządzanie, organizację i komunikację w firmach poprzez innowacyjne systemy oznakowań oraz tablice

Od pomysłu do realizacji. Niestandardowe rozwiązania dla wymagających

Indywidualne realizacje

Indywidualne realizacje

Szybkie, efektywne, bez kompromisów

Niestandardowe zlecenia mamy w swoim DNA. Potrafimy precyzyjne dostosować ofertę do Twoich indywidualnych wymagań, co pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów z najwyższą dokładnością.

Szybkie wyceny i i terminy realizacji

Szybkie wyceny i i terminy realizacji

Efektywność na każdym kroku

Konfigurator w naszym sklepie pozwala Ci wycenić indywidualne produkty oraz oszacować czas realizacji zamówienia. Możesz liczyć na transparentność i przewidywalność kosztów oraz terminów, co ułatwia planowanie budżetu i harmonogramu projektów.

Największa baza gotowych produktów

Największa baza gotowych produktów

Ponad 3000 wzorów do wyboru i inspiracji

Bogaty asortyment jest pochodną naszego doświadczenia. Posiadamy wiele grup produktowych dla firm. Jeśli nie znajdujesz w nim odpowiedniego wzoru – znajdź w sklepie inspirację, a my na tej bazie stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt.

Nasi klienci

Biuro

Dostarczamy funkcjonalne tablice suchościeralne i magnetyczne w dowolnym rozmiarze i z nadrukiem.

Produkcja

Wspieramy zarządzanie procesami poprzez personalizowane tablice oraz systemy komunikacji wizualnej

Branża profesjonalna

Oferujemy personalizowane narzędzia, które pomagają organizować pracę oraz realizować usługi

Zaufali nam

Jak możemy pomóc?

Od 2009 usprawniamy nasze procesy logistyczne i produkcyjne, aby dostarczać naszym klientom innowacyjne produkty w wysokiej jakości oraz zapewnić im indywidualną obsługę i podejście.

Masz specyficzne wymagania i nie wiesz jak je zrealizować

Rozumiemy, że masz unikalne potrzeby. Oferujemy niestandardowe rozwiązania, które są w stanie przekształcić Twoje wymagania w realne produkty. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę personalizacji, od materiałów po rozmiary i opcje nadruku. Pozwala to nam na realizację projektów bez kompromisów. Dbamy o to, aby indywidualne zamówienia były wykonane z precyzją i uwzględniały specyfikę marki Twojej firmy.

Chcesz zlecić produkcję od jednej sztuki 

Specjalizujemy się w produkcji indywidualnej i personalizowanej. Oznacza, że każdy projekt jest dla nas ważny - niezależnie od jego wielkości. Dzięki temu możemy oferować rozwiązania dostosowane dokładnie do potrzeb, zachowując przy tym wysoką jakość i dbałość o detale - już od jednej sztuki. Nasz proces realizacji zleceń zapewnia sprawność i eliminuje błędy, co przekłada się na satysfakcję i zaufanie naszych klientów.

Oczekujesz sprawnego procesu zakupowego

Jedną z rzeczy, które nas wyróżniają na rynku są szybkie wyceny i terminy realizacji indywidualnych zleceń. To znacząco usprawnia proces zakupowy naszych klientów. Dzięki konfiguratorowi online wielu kategorii produktowych produktowych i jasno określonym terminom realizacji, klienci mają pełną sprawczość w zakresie specyfikacji, wyceny oraz terminu dostawy gotowych produktów. Nasze dobrze zorganizowane procesy produkcyjne i posprzedażowe, w tym obsługa klienta i zarządzanie projektami, zapewniają płynność realizacji zamówień i pełną satysfakcję z końcowego produktu.

Potrzebujesz produktu o wysokiej jakości i trwałości

Dobrze rozumiemy znaczenie zgodności z wysokimi standardami jakości i normami branżowymi, dlatego każdy produkt jest projektowany i wytwarzany z myślą o spełnieniu tych wymagań. Dużą uwagę przykładamy do jakości komponentów, z których tworzymy nasze produkty. W trakcie realizacji skomplikowanych zleceń, komunikujemy się z Tobą aktywnie, aby zwracać uwagę na potencjalne ryzyka oraz wypracować trwałe rozwiązania. Dzięki temu, nasze rozwiązania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Szukasz sprawdzonego dostawcy

Elastyczność i skalowalność to kluczowe aspekty naszej oferty. Rozumiemy dynamiczny charakter współczesnego biznesu i potrzebę dostosowywania produktów do zmieniających się wymagań. Wally posiada zdolności produkcyjne umożliwiające dostosowanie rozmiaru i zakresu zamówień, co pozwala naszym klientom na łatwe skalowanie ich zamówień w miarę wzrostu i rozwoju ich działalności. W ciągu 11 lat zrealizowaliśmy ponad 30.000 zamówień dla klientów biznesowych.

Poznaj nasz kreatywny zespół!

Każdą firmę tworzą ludzie, ich wspólna praca oraz wspomnienia. Od początku chcieliśmy, aby Wally był miejscem z rodzinną atmosferą, w którym dzieją się rzeczy naprawdę wielkie. Bez nich, nie byłoby mnie - Wally’ego!

Piotr

Piotr

CEO, Co-founder

poznaj Piotra
Kinga

Kinga

Menedżer ds. Produktu

poznaj Kingę
Adrian

Adrian

Główny specjalista ds. Obsługi Klienta

poznaj Adriana
Paweł

Paweł

Mistrz produkcji

poznaj Pawła
Jarek

Jarek

Projektant graficzny

poznaj Jarka
Przemek

Przemek

Specjalista IT

poznaj Przemka
Kamil

Kamil

Growth Hacker

poznaj Kamila

Nasze zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną biznesu (CSR)

W ramach naszego zaangażowania w CSR, aktywnie działamy na rzecz ochrony środowiska. Używamy tektury z recyklingu do produkcji opakowań, unikamy zbędnych wypełniaczy, odzyskujemy materiały i opakowania. Stosujemy tusze z certyfikatami bezpieczeństwa i dokładnie segregujemy odpady produkcyjne. Nasze działania pokazują głębokie zaangażowanie w odpowiedzialne postępowanie ze środowiskiem.

Twój projekt od A do Z – Jak działamy?

Każdy projekt przechodzi przez ustandaryzowany proces, który zapewnia najwyższą jakość i ma na celu zadowolenie klienta. Od pierwszego kontaktu poprzez dokładną wycenę, projektowanie według Twoich specyfikacji, aż po produkcję i dostawę – jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Status realizacji swoje zamówienia możesz śledzić pod indywidualnym linkiem, który otrzymujesz w momencie złożenia zamówienia. Angażujemy się, aby Twój projekt został zrealizowany powyżej oczekiwań. Zawsze na czas i zgodnie z ustalonym budżetem.

Wierzymy, że z nami Twój biznes może tylko zyskać. Bez względu na to, jak duży czy mały jest Twój projekt, pomożemy Ci go zrealizować dokładnie tak, jak chcesz. Mamy doświadczenie, odpowiednie technologie i jesteśmy elastyczni. Z nami zobaczysz, jak łatwo można zlecać indywidualną produkcję.

Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.