info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tabliczki BHP

Czy wiesz, że wielu wypadków mających miejsce na halach produkcyjnych, magazynach oraz zapleczach można uniknąć? Kluczowym działaniem w ich zapobieganiu jest odpowiednie zabezpieczenie oraz oznakowanie terenu. Pomocne w tym wypadku okażą się praktyczne tabliczki BHP, które nie tylko poinformują pracowników o ewentualnych zagrożeniach, ograniczeniach, zepsutych sprzętach, ale również wskażą drogę ewakuacji. Sprawdź gdzie je wykorzystasz oraz które z nich okażą niezbędne w Twojej firmie!

Gdzie warto umieścić tabliczki BHP?

Oznaczenia BHP umieszcza się na wielu budynkach użyteczności publicznej, takich jak magazyny, hale produkcyjne, biurowce, urzędy, szkoły, przedszkola i szpitale. Mają one za zadanie informować, ostrzegać o ewentualnych niebezpieczeństwach oraz wskazywać na różnego rodzaju zagrożenia, które mogą występować w miejscu pracy. Tabliczki BHP często zawierają również instrukcje postępowania w razie zagrożenia takiego jak pożar czy też skażenie biologiczne.

Odpowiednio zastosowane znaki BHP przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa w miejscu pracy, pomagają w organizacji działań na dużych terenach przemysłowych oraz pomagają w uniknięciu wypadków - zarówno pracownikom jak i osobom postronnym.

Tabliczki BHP - najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania

Wszystkie tabliczki, które znajdziesz w naszej ofercie są zgodne z przepisami BHP oraz wykonane z trwałych materiałów, które doskonale znoszą złe warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz z powodzeniem umieścić je zarówno na wewnętrznych halach produkcyjnych, jak i parkingach, placach budowy oraz wszystkich miejscach narażonych na wilgoć, duże nasłonecznienie oraz częste zmiany temperatury. Nawet po długim czasie intensywnego użytkowania nie stracą one swoich właściwości - napisy oraz grafiki pozostaną wyraźne, a tabliczki będą prezentowały się tak samo dobrze jak chwilę po ich zamontowaniu.

Przymocuj je nie tylko do ściany, ale i do niebezpiecznych urządzeń, maszyn oraz pojazdów i zadbaj o bezpieczeństwo!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane