[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Tabliczki BHP

/ 5 ()

Czy wiesz, że wielu wypadków mających miejsce na halach produkcyjnych, magazynach oraz zapleczach można uniknąć? Kluczowym działaniem w ich zapobieganiu jest odpowiednie zabezpieczenie oraz oznakowanie terenu. Pomocne w tym wypadku okażą się praktyczne tabliczki BHP, które nie tylko poinformują pracowników o ewentualnych zagrożeniach, ograniczeniach, zepsutych sprzętach, ale również wskażą drogę ewakuacji. Sprawdź gdzie je wykorzystasz oraz które z nich okażą niezbędne w Twojej firmie!

NOWOŚĆ!
Tabliczka Proszę dzwonićZobacz produkt

Tabliczka Proszę dzwonić

NOWOŚĆ!
Tabliczka cyfraZobacz produkt

Tabliczka cyfra

NOWOŚĆ!
Tabliczka BHP Zakaz przejściaZobacz produkt

Tabliczka BHP Zakaz przejścia

Gdzie warto umieścić tabliczki BHP?

Oznaczenia BHP umieszcza się na wielu budynkach użyteczności publicznej, takich jak magazyny, hale produkcyjne, biurowce, urzędy, szkoły, przedszkola i szpitale. Mają one za zadanie informować, ostrzegać o ewentualnych niebezpieczeństwach oraz wskazywać na różnego rodzaju zagrożenia, które mogą występować w miejscu pracy. Tabliczki BHP często zawierają również instrukcje postępowania w razie zagrożenia takiego jak pożar czy też skażenie biologiczne.

Odpowiednio zastosowane znaki BHP przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa w miejscu pracy, pomagają w organizacji działań na dużych terenach przemysłowych oraz pomagają w uniknięciu wypadków - zarówno pracownikom jak i osobom postronnym.

Tabliczki BHP - najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania

Wszystkie tabliczki, które znajdziesz w naszej ofercie są zgodne z przepisami BHP oraz wykonane z trwałych materiałów, które doskonale znoszą złe warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz z powodzeniem umieścić je zarówno na wewnętrznych halach produkcyjnych, jak i parkingach, placach budowy oraz wszystkich miejscach narażonych na wilgoć, duże nasłonecznienie oraz częste zmiany temperatury. Nawet po długim czasie intensywnego użytkowania nie stracą one swoich właściwości - napisy oraz grafiki pozostaną wyraźne, a tabliczki będą prezentowały się tak samo dobrze jak chwilę po ich zamontowaniu.

Przymocuj je nie tylko do ściany, ale i do niebezpiecznych urządzeń, maszyn oraz pojazdów i zadbaj o bezpieczeństwo!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie