info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Etykiety samoprzylepne

Prowadzisz własny biznes i poszukujesz niebanalnych rozwiązań do swoich produktów? A może po prostu uwielbiasz porządek i wyśmienitą organizację? Zwyczajne cenówki nie podobają Ci się wizualnie, ale zdajesz sobie sprawę, że bywają one koniecznością? Żaden problem! Oferujemy ciekawe, kredowe cenówki o najróżniejszych kształtach.

Nasze etykietki i cenówki z pewnością przypadną Ci do gustu! Możesz wybrać produkt z powierzchnią suchościeralną bądź kredową, w zależności od potrzeb. Tabliczki kredowe to doskonałe rozwiązanie wizualne dla lokali gastronomicznych. Użyte w kawiarniach czy też mydlarniach dodadzą uroku każdemu produktowi a przy okazji poinformują klientów o jego cenie czy też wadze. Nasze etykiety pełnią nie tylko praktyczną, ale również wizualną funkcję!

Kiedy wybrać tabliczki o podłożu suchościeralnym? Etykietki suchościeralne, ze względu na łatwość ponawiania na nich napisów, z pewnością przydadzą się w każdym domowym gospodarstwie. Podpiszesz nimi słoiki z przetworami, pudełka z drobiazgami czy też pojemniczki z przyprawami. Etykiety świetnie spiszą się jako ciekawy element organizacji naszych wnętrz. Dzięki interesującym kształtom oprócz funkcji praktycznej, będą stanowiły również ciekawy element wystroju

Do podpisywania etykietek przeznaczone są specjalne markery suchościeralne oraz kredowe. Sprawdź sam jak przyjemna może okazać się organizacja!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane