info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice kredowe magnetyczne z nadrukiem

Magnetyczne tablice kredowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych tablic. Z powodzeniem przydadzą się w kawiarni, restauracji, a nawet w naszym domowym zaciszu. Skutecznie pomogą w przygotowaniu dziecka do nauki pisania czy też liczenia, sprawdzą się również jako nośniki artystycznych dzieł naszych pociech. W jaki sposób je wykorzystać i gdzie sprawdzą się najlepiej? Sprawdź!

Magnetyczne tablice kredowe do dziecięcego pokoju

Dziecięcy pokój to istna kopalnia skarbów! Kreatywne zabawki, książeczki, przedmioty codziennego użytku - na to wszystko musi znaleźć się miejsce w zaledwie jednym, często niewielkim pomieszczeniu. Jak więc stworzyć kreatywną przestrzeń bez wykorzystywania tak cennego miejsca? Za pomocą naszej kredowej tablicy magnetycznej! Przyklejona bądź zamontowana na ścianie tablica to świetne akcesorium zarówno do zabawy, jak i nauki. Twoje dziecko zapisze na niej swoje pierwsze literki, zagra z przyjaciółmi w kalambury, ale również stworzy swoje pierwsze dzieło sztuki za pomocą kolorowej kredy - nauka nie musi być nudna, a zabawa może zyskać dodatkowy smak i charakter! Dzięki temu, że tablica jest magnetyczna, Twoje dziecko przypnie na niej wszystkie swoje pamiątki, karteczki od kolegi z ławki czy też szkolne notatki!

Tablice kredowe dla gastronomii

Nasze tablice doskonale sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych, takich jak bary, kawiarnie, restauracje czy też śniadaniownie. Zapisz na nich cennik, ofertę dnia czy też kilka miłych słów dla Twoich gości. Będą zachwyceni! To nie tylko praktyczne, ale i wyjątkowo modne rozwiązanie!

Magnetyczne tablice kredowe - doskonała jakość oraz wykonanie

Znaczną zaletą naszych tablic jest ich lekka waga oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Nie zajmują dużo miejsca, mogą zostać zamontowane praktycznie na każdej gładkiej powierzchni, takiej jak ściana, blat czy też powierzchnia szafek.

Co więcej, oferujemy również spersonalizowane tablice magnetyczne! Co to oznacza w praktyce? Możesz wybrać dowolny nadruk, który nadrukujemy na Twoją tablicę oraz jej indywidualny rozmiar. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję!

Zapoznaj się z naszą ofertą magnetycznych tablic kredowych i przekonaj się jak proste może być notowanie codziennych zapisków!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane